Kdo je to?
Kdo je to, byl Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cenzor? Lidé, profese

Kdo je to Cenzor?

Co znamená a jaký je význam slova Cenzor?

Cenzor je profese jejíž náplní je kontrola a zabraňování šíření určitého typu informací. Cenzor může cenzurovat knihy, novinové články, televizní pořady, firemní nebo vojenské informace, školní učebnice atd. V současné době jsou cenzoři nejvíce vidět při moderování diskuzí na internetu kde odstraňují diskuzní příspěvky obsahující rasistické a xenofobní názory, výhrůžky, pornografické materiály, vulgární texty nebo obsah porušující autorská práva jiných osob. Běžná je i tzv. autocenzura, při které je autor sám sobě cenzorem. Autor tak záměrně nešíří informace o kterých se domnívá, že by mohly poškodit zájmy nadřízeného, firmy apod.Kdo je to, byl Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cenzor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Cenzor s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Deflektor? Vzpomněli byste si na význam slova Erb? Vzpomněli byste si na význam slova Malá kopaná? Znáte definici termínu Frisco?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, popis, termín, profese, synonymum, význam pojmu, Cenzor, původ slova, kdo je Cenzor?, popis, heslo, odborný výraz, co znamená, význam slova, vysvětlení

Pojem Cenzor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Cenzor v následujících zdrojích

Hledat frázi Cenzor na Google.cz

Zkusit najít frázi Cenzor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Cenzor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Cenzor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cenzor například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Cenzor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cenzor? Kdo to byl Cenzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cenzor? Definice pojmu Cenzor je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.