Kdo je to?
Kdo je to, byl Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cenzor? Lidé, profese

Kdo je to Cenzor?

Co znamená a jaký je význam slova Cenzor?

Cenzor je profese jejíž náplní je kontrola a zabraňování šíření určitého typu informací. Cenzor může cenzurovat knihy, novinové články, televizní pořady, firemní nebo vojenské informace, školní učebnice atd. V současné době jsou cenzoři nejvíce vidět při moderování diskuzí na internetu kde odstraňují diskuzní příspěvky obsahující rasistické a xenofobní názory, výhrůžky, pornografické materiály, vulgární texty nebo obsah porušující autorská práva jiných osob. Běžná je i tzv. autocenzura, při které je autor sám sobě cenzorem. Autor tak záměrně nešíří informace o kterých se domnívá, že by mohly poškodit zájmy nadřízeného, firmy apod.Kdo je to, byl Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cenzor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cenzor? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Deflektor? Znáte termín Gustin? Vzpomněli byste si na význam slova Malá kopaná? Víte, co je to Amygdala?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, profese, kdo to je, co je to Cenzor?, Cenzor, definice, původ slova, vysvětlení, odborný výraz, heslo, wiki, informace, co znamená, formulace, popis

Pojem Cenzor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Cenzor ve Wikipedii

Zkusit najít Cenzor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Cenzor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Cenzor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cenzor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Cenzor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Cenzor? Kdo to byl Cenzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cenzor? Definice pojmu Cenzor je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Cenzor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.