Kdo je to?
Kdo je to Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cenzor? Lidé, profese

Kdo je to Cenzor?

Co znamená a jaký je význam slova Cenzor?

Cenzor je profese jejíž náplní je kontrola a zabraňování šíření určitého typu informací. Cenzor může cenzurovat knihy, novinové články, televizní pořady, firemní nebo vojenské informace, školní učebnice atd. V současné době jsou cenzoři nejvíce vidět při moderování diskuzí na internetu kde odstraňují diskuzní příspěvky obsahující rasistické a xenofobní názory, výhrůžky, pornografické materiály, vulgární texty nebo obsah porušující autorská práva jiných osob. Běžná je i tzv. autocenzura, při které je autor sám sobě cenzorem. Autor tak záměrně nešíří informace o kterých se domnívá, že by mohly poškodit zájmy nadřízeného, firmy apod.Kdo je to Cenzor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cenzor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cenzor? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Artritida? Víte, co je to Zabijačka? Vzpomněli byste si na význam slova Superhrubá mzda? Rozumíte pojmu Happening?

Klíčová slova: profese, formulace, Cenzor, lexikon, původ slova, termín, popis, význam, profese, co znamená, význam pojmu, etymologie, slovo, pojem, význam slova, odborný výraz

Pojem Cenzor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Cenzor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Cenzor na Google obrázcích

Vyhledat heslo Cenzor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Cenzor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Cenzor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cenzor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cenzor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cenzor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cenzor? Definice pojmu Cenzor je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Cenzor i v jiné kategorii než je sekce profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.