Kdo je to?
Kdo je to, byl Odhadce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odhadce? Lidé, profese

Kdo je to Odhadce?

Co znamená a jaký je význam slova Odhadce?

Odhadce je odborník s minimálně středoškolským vzděláním, který se věnuje určité oblasti. V ní oceňuje různé předměty, stanovuje tedy jejich hodnotu. Musí být skutečným odborníkem, mít všechna potřebná školení a dokonale se vyznat legislativě a také vývoji cen na trhu.
Odhadce posuzuje stav věci, stáří, cenový vývoj a zákony v konkrétní oblasti. Odhady provádí n místě, kde je posuzovaný předmět uložen.Kdo je to, byl Odhadce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odhadce? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Odhadce? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Vrstevnice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Suspenze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nuda? Znáte termín Legionella?

Klíčová slova: definice, lexikon, Odhadce, formulace, pojem, synonymum, termín, popis, kdo je Odhadce?, informace, význam pojmu, původ slova, slovo, kdo to je, odborný výraz, význam slova

Pojem Odhadce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Odhadce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Odhadce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odhadce ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Odhadce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Odhadce například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Odhadce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Odhadce? Kdo to byl Odhadce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odhadce? Definice pojmu Odhadce je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.