Kdo je to?
Kdo je to, byl Producent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Producent? Lidé, profese

Kdo je to Producent?

Jaký je význam slova Producent? Co to znamená?

Producent, původně impresario, je osoba, jejíž úlohou je postarat se o určitou uměleckou produkci. Musí zajistit finance na celý projekt od vzniku díla, poté mu musí udělat patřičnou reklamu a dostatečně zveřejnit. Producent celou činnost také řídí.
Tato osoba se může věnovat kterékoli oblasti umění, existují především hudební producenti, nahrávací, filmoví, divadelní, televizní a další.Kdo je to, byl Producent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Producent? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Producent? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to LGBT? Vzpomněli byste si na význam slova Rasca? Vzpomněli byste si na význam slova Sociologie? Znáte definici termínu Řádný život?

Klíčová slova: termín, synonymum, původ slova, heslo, informace, odborný výraz, popis, kdo je Producent?, profese, slovo, co znamená, přesný výraz, etymologie, přesný význam, význam, vysvětlení

Pojem Producent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Producent lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Producent ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Producent na Youtube

Najít výraz Producent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Producent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Producent například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Producent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Producent? Kdo to byl Producent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Producent? Definice pojmu Producent patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Producent i v jiné sekci než je kategorie profese.