Kdo je to?
Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Co znamená a jaký je význam slova Džihádista?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Definici slova Džihádista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Veletucet? Vzpomenete si na definici slova Samospráva? Vzpomněli byste si na význam slova Workoholik? Vzpomněli byste si na význam slova Litecoin?

Klíčová slova: přesný význam, heslo, přesný výraz, vysvětlení, náboženství, lexikon, Džihádista, informace, popis, odborný výraz, co je to Džihádista?, popis, význam, co znamená, etymologie, formulace

Pojem Džihádista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Džihádista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Džihádista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Džihádista ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Džihádista na Google.cz

Hledat slovo Džihádista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Džihádista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Džihádista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Džihádista? Kdo to byl Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.