Kdo je to?
Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Co znamená a jaký je význam slova Džihádista?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Džihádista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Veletucet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Quiche? Vzpomněli byste si na význam slova Workoholik? Znáte termín Liturgie?

Klíčová slova: popis, co znamená, synonymum, definice, wiki, Džihádista, vysvětlení, přesný výraz, heslo, formulace, lexikon, etymologie, náboženství, kdo to je, význam pojmu, přesný význam

Pojem Džihádista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Džihádista

Vyhledat heslo Džihádista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Džihádista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Džihádista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Džihádista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Džihádista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Džihádista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Džihádista? Kdo to byl Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Džihádista i jinde než v sekci než v náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.