Kdo je to?
Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Co znamená a jaký je význam slova Džihádista?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Džihádista? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Artróza? Víte co je Sedimentace? Vzpomněli byste si na význam slova Outlet? Vzpomněli byste si co označuje výraz IMAP?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, význam slova, co je to Džihádista?, kdo to je, pojem, popis, formulace, význam, popis, heslo, synonymum, co znamená, původ slova, informace, přesný význam

Pojem Džihádista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Džihádista na Google.cz

Vyhledat heslo Džihádista ve Wikislovníku

Hledat heslo Džihádista ve vyhledávači Qwant

Najít termín Džihádista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Džihádista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Džihádista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Džihádista? Kdo to byl Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.