Kdo je to?
Kdo je to Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Jaký je význam slova Džihádista? Co to znamená?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Džihádista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Džihádista s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Kineziologie? Pamatujete si definici pojmu Živáňská pečeně? Vzpomněli byste si na význam slova Klamavá reklama? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trader?

Klíčová slova: slovo, etymologie, heslo, význam, informace, lexikon, odborný výraz, formulace, pojem, Džihádista, význam pojmu, co znamená, popis, synonymum, náboženství, přesný výraz

Pojem Džihádista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Džihádista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Džihádista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Džihádista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Džihádista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Džihádista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Džihádista například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Džihádista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista je v kategorii Náboženství

Napsáno redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, text, definici, např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Džihádista hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.