Kdo je to?
Kdo je to Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Jaký je význam slova Džihádista? Co to znamená?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Džihádista? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Džihádista? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Kineziologie? Víte co je Síla? Vzpomněli byste si na význam slova Klamavá reklama? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ergometrie?

Klíčová slova: wikipedie, význam slova, slovo, formulace, Džihádista, definice, význam pojmu, původ slova, heslo, termín, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, co znamená, informace, wiki

Pojem Džihádista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Džihádista hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat slovo Džihádista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Džihádista ve Wikipedii

Zkusit najít Džihádista ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Džihádista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Džihádista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Džihádista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Džihádista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista je v kategorii Náboženství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.