Kdo je to?
Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Kdo je to Džihádista?

Co znamená a jaký je význam slova Džihádista?

Džihádista je zastánce džihádu, tedy svaté války podle islámského fundamentalismu. Jeho hlavním úsilím je rozšíření islámu v co největším měřítku a obrana tohoto náboženství. Původně byl jako džihádista označován přívrženec islámského odboje nebo terorista.
Později byla tato činnost rozšířena o partyzánský boj a mezinárodní islámský terorismus. Džihádisté se soustřeďují v různých organizacích, jako jsou například Islámský stát, Al – Káida a další. Džihádisté v mezinárodním pojetí terorismu bývají označováni také jako globální džihádisté.Kdo je to, byl Džihádista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Džihádista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Džihádista s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Veletucet? Rozumíte pojmu Hedvábná stezka? Vzpomněli byste si na význam slova Workoholik? Znáte pojem Suchý beton?

Klíčová slova: Džihádista, přesný výraz, popis, původ slova, vysvětlení, slovo, termín, lexikon, formulace, etymologie, význam, kdo to je, pojem, přesný význam, definice, význam slova

Pojem Džihádista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Džihádista v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Džihádista ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Džihádista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Džihádista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Džihádista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Džihádista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Džihádista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Džihádista? Kdo to byl Džihádista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Džihádista? Definice pojmu Džihádista je v sekci náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Džihádista i v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.