Kdo je to?
Kdo je Jindřiška Kikinčuková? Životopis Jindřiška Kikinčuková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Jindřiška Kikinčuková

Kdo je Jindřiška Kikinčuková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jindřiška Kikinčuková, rodným jménem Crhová, je slovenská filmová a divadelní herečka, operetní herečka, choreografka, principálka plzeňského divadla Pluto, autorka divadelních her a manželka herce Pavla Kikinčuka. Kikinčuková se narodila ve slovenském městě Trenčín.
Kikinčuková je spjatá s plzeňským divadlem Pluto, ve kterém hraje i v divadelních hrách, které sama napsala. Patří mezi ně Pozor! Babinský !!! aneb Václave, Ty jsi kanón (2004), Mejdan manželek šílených aneb Manželství je kabaret 1 (2009), Kalba manželů šílených aneb Manželství je kabaret 2 (2010), Hrajeme tuš! Pro Nituš! (2011), Paparazzi aneb Intimní život bulvárního fotografa (2012) nebo Splašené nůžky (2018).
Kikinčuková si doposud zahrála v pěti televizních filmech a všechny režíroval režisér Zdeněk Troška. Objevila se ve snímcích Nejkrásnější hádanka (2008), Doktor od jezera hrochů (2010) a v komediální Trilogii Babovřesky (2013, 2014 a 2015), kde ztvárnila jednu z hlavních postav. V Babovřeskách si zahrál i její manžel Pavel Kikinčuk a dcera Kamila.
Kromě divadla a filmu si Kikinčuková zahrála v televizním seriálu Cesty domů (2010).Kdo je Jindřiška Kikinčuková? Životopis Jindřiška Kikinčuková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jindřiška Kikinčuková

Národnost: slovenská
Datum narození: 8. 4. 1954
Místo narození: Trenčín, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Jindřiška Kikinčuková s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Interpunkce? Víte co je Kulajda? Rozumíte pojmu Apartheid? Vzpomněli byste si co označuje výraz Revmatologie?

Klíčová slova: lexikon, životopis, místo narození, Jindřiška Kikinčuková, herectví, wikipedie, vysvětlení, zajímavosti, herectví, kde se narodila Jindřiška Kikinčuková?, kdo je Jindřiška Kikinčuková?, kdy se narodila Jindřiška Kikinčuková?, Jindřiška Kikinčuková, osobnosti, wiki, popis

Pojem Jindřiška Kikinčuková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Jindřiška Kikinčuková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jindřiška Kikinčuková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Jindřiška Kikinčuková na Google obrázcích

Zkusit najít termín Jindřiška Kikinčuková na Google.cz

Hledat pojem Jindřiška Kikinčuková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jindřiška Kikinčuková například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jindřiška Kikinčuková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jindřiška Kikinčuková? Kdy se narodila Jindřiška Kikinčuková? Kde se narodila Jindřiška Kikinčuková? Jindřiška Kikinčuková patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, brunetka, jindřiška Kikinčuková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Jindřiška Kikinčuková řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jindřiška Kikinčuková i v jiné kategorii než je herectví.