Kdo je to?
Kdo je to, byl Bručoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bručoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bručoun?

Co znamená a jaký je význam slova Bručoun?

Bručoun je expresivní pojmenování pro nevrlého člověka. Ten je stále mrzutý, nabručený, bez nálady. Bručoun se nejvýrazněji projevuje po ránu. Může být až zlý a dokáže nenávidět všechny lidi kolem sebe.
Většinou je stažený sám do sebe, šetří si síly, které použije jen tehdy, když je opravdu potřebuje. Na druhou stranu se lépe přizpůsobí neočekávané situaci a je schopen dobře překonávat obtíže.Kdo je to, byl Bručoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bručoun? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bručoun s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Menhir? Vzpomněli byste si co označuje výraz BOZP? Víte co je Hrdinství? Znáte termín Free running?

Klíčová slova: informace, popis, heslo, slovo, definice, wiki, etymologie, význam pojmu, termín, kdo to je, co znamená, kdo je Bručoun?, co je to Bručoun?, odborný výraz, Bručoun, pojem

Pojem Bručoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Bručoun ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bručoun ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bručoun ve Wikipedii

Najít heslo Bručoun ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bručoun například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Bručoun, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bručoun? Kdo to byl Bručoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bručoun? Definice pojmu Bručoun se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).