Kdo je to?
Kdo je Linda Vojtová? Životopis Linda Vojtová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Linda Vojtová?

Kdo je Linda Vojtová? Životopis, informace, biografie, modeling

Linda Vojtová je česká modelka.
V roce 2000, když jí bylo 15 let, se zúčastnila prestižní modelingové soutěže Elite Model Look a podařilo se jí celkově zvítězit v mezinárodním finále. Tento úspěch jí vynesl velké renomé, na které navázala řadou spoluprací se slavnými módními značkami. Jako modelka pracuje po celém světě, především však v USA, kam se přestěhovala.
Fotila pro prestižní světové časopisy jako Elle, Vogue nebo Harpers Bazaar. Dlouhodobě spolupracovala s módním domem Giorgio Armani, předváděla a fotila však i pro mnoho dalších například: Victoria’s Secret, Max Mara, La Perla nebo L’Oreal. Linda Vojtová je jednou z nejúspěšnějších českých modelek první dekády 21. století. Někdy je připodobňována ke slavné topmodelce Gisele Bündchen.
V České republice je známá především jako tvář minerální vody Mattoni.
Je vnučkou slavného skladatele Vadima Petrova.Kdo je Linda Vojtová? Životopis Linda Vojtová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Linda Vojtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. června 1985
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Linda Vojtová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Nohejbal? Vzpomenete si na definici slova Meziúvěr? Vzpomněli byste si na význam slova Last minute? Vzpomněli byste si na význam slova Parketa?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, modeling, kde se narodila Linda Vojtová?, národnost, osobnosti, zajímavosti, modeling, wiki, biografie, kdy se narodila Linda Vojtová?, Linda Vojtová, život, kdo je Linda Vojtová?, wikipedie, lexikon

Pojem Linda Vojtová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Linda Vojtová lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Linda Vojtová ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Linda Vojtová na Youtube

Hledat slovo Linda Vojtová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Linda Vojtová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Linda Vojtová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Vojtová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Linda Vojtová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Linda Vojtová? Kdy se narodila Linda Vojtová? Kde se narodila Linda Vojtová? Linda Vojtová se nachází v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Linda Vojtová kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Vojtová i v jiné kategorii než je modeling.