Kdo je to?
Kdo je Linda Vojtová? Životopis Linda Vojtová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Linda Vojtová

Kdo je Linda Vojtová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Linda Vojtová je česká modelka.
V roce 2000, když jí bylo 15 let, se zúčastnila prestižní modelingové soutěže Elite Model Look a podařilo se jí celkově zvítězit v mezinárodním finále. Tento úspěch jí vynesl velké renomé, na které navázala řadou spoluprací se slavnými módními značkami. Jako modelka pracuje po celém světě, především však v USA, kam se přestěhovala.
Fotila pro prestižní světové časopisy jako Elle, Vogue nebo Harpers Bazaar. Dlouhodobě spolupracovala s módním domem Giorgio Armani, předváděla a fotila však i pro mnoho dalších například: Victoria’s Secret, Max Mara, La Perla nebo L’Oreal. Linda Vojtová je jednou z nejúspěšnějších českých modelek první dekády 21. století. Někdy je připodobňována ke slavné topmodelce Gisele Bündchen.
V České republice je známá především jako tvář minerální vody Mattoni.
Je vnučkou slavného skladatele Vadima Petrova.Kdo je Linda Vojtová? Životopis Linda Vojtová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Linda Vojtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. června 1985
Místo narození: Praha

Tento text (Linda Vojtová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Plynová pistole? Víte co je Rakije? Vzpomněli byste si na význam slova LTD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Acerola?

Klíčová slova: Linda Vojtová, osobnost, osobnosti, místo narození, lexikon, kdy se narodila Linda Vojtová?, wiki, vysvětlení, kde se narodila Linda Vojtová?, modeling, modeling, národnost, wikipedie, kdo je Linda Vojtová?, narození, zajímavosti

Pojem Linda Vojtová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Linda Vojtová

Najít výraz Linda Vojtová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Linda Vojtová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Linda Vojtová ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Linda Vojtová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Linda Vojtová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Vojtová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Linda Vojtová

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Linda Vojtová? Kdy se narodila Linda Vojtová? Kde se narodila Linda Vojtová? Linda Vojtová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, zrzka vlny, linda Vojtová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Linda Vojtová dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Vojtová i v jiné kategorii než je modeling.