Kdo je to?
Kdo je Linda Vojtová? Životopis Linda Vojtová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Linda Vojtová?

Kdo je Linda Vojtová? Životopis, informace, biografie, modeling

Linda Vojtová je česká modelka.
V roce 2000, když jí bylo 15 let, se zúčastnila prestižní modelingové soutěže Elite Model Look a podařilo se jí celkově zvítězit v mezinárodním finále. Tento úspěch jí vynesl velké renomé, na které navázala řadou spoluprací se slavnými módními značkami. Jako modelka pracuje po celém světě, především však v USA, kam se přestěhovala.
Fotila pro prestižní světové časopisy jako Elle, Vogue nebo Harpers Bazaar. Dlouhodobě spolupracovala s módním domem Giorgio Armani, předváděla a fotila však i pro mnoho dalších například: Victoria\'s Secret, Max Mara, La Perla nebo L\'Oreal. Linda Vojtová je jednou z nejúspěšnějších českých modelek první dekády 21. století. Někdy je připodobňována ke slavné topmodelce Gisele Bündchen.
V České republice je známá především jako tvář minerální vody Mattoni.
Je vnučkou slavného skladatele Vadima Petrova.Kdo je Linda Vojtová? Životopis Linda Vojtová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Linda Vojtová

Národnost: česká
Datum narození: 22. června 1985
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Linda Vojtová s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Nohejbal? Vzpomněli byste si co označuje výraz SWIFT? Vzpomněli byste si na význam slova Aperol? Znáte termín Tenisový loket?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, popis, narození, informace, národnost, Linda Vojtová, Linda Vojtová, kdy se narodila Linda Vojtová?, zajímavosti, životopis, wikipedie, osobnost, modeling, datum narození, biografie

Pojem Linda Vojtová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Linda Vojtová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Linda Vojtová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Linda Vojtová na Google.cz

Zkusit najít pojem Linda Vojtová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Linda Vojtová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Vojtová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Linda Vojtová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Linda Vojtová? Kdy se narodila Linda Vojtová? Kde se narodila Linda Vojtová? Linda Vojtová patří do sekce Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Linda Vojtová třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Vojtová i v jiné kategorii než je modeling.