Kdo je to?
Kdo je to Virtuos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Virtuos? Lidé, hudba

Virtuos

Jaký je význam slova Virtuos? Co to znamená?

Virtuos je hudebník, který dokonale ovládl hru na hudební nástroj. Výraz virtuos použijeme pro člověka, který v hudbě projevuje mimořádné nadání a schopnosti.
V přeneseném smyslu slova se může výraz použít i pro mistrovství v jiném oboru než hudebním.
Výraz pochází italštiny, kam byl převzat z latiny. Dal by se přeložit jako dokonalá dovednost. Původně se nejedná o pojem z oboru hudby, v tomto směru se používá až zhruba od 17. století.Kdo je to Virtuos? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Virtuos? Lidé, hudba

Text s definicí výrazu Virtuos doporučujeme sdílet s jinými lidmina internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Rehabilitace? Znáte definici termínu Konzervatismus? Víte co je Valhalla? Pamatujete si definici pojmu Zápustka?

Klíčová slova: odborný výraz, Virtuos, heslo, slovo, přesný význam, wikipedie, synonymum, wiki, co znamená, lexikon, význam slova, Virtuos, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, informace

Pojem Virtuos je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Virtuos ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Virtuos na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Virtuos ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Virtuos ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Virtuos v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Virtuos například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Virtuos

Právě jste zjistili Kdo je to Virtuos? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Virtuos? Definice pojmu Virtuos se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výrazkupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hudba.