Kdo je to?
Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Kdo je to Kuplíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kuplíř?

Kuplíř je člověk, který se dopouští trestného činu kuplířství, pasák, který nutí prostitutku (nezřídka násilím či pohrůžkami), aby mu dávala část svých zisků "za ochranu", nebo ten, kdo nutí jinou osobu k prostituci (např. případy, kdy k prostituci nutili rodiče vlastní dceru). Kuplířství je posuzováno jako poměrně společensky nebezpečné, a to nejen z důvodu ochrany mravnosti, ale také proto, že svou podstatou omezuje svobodné rozhodování a osobní svobodu oběti.Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kuplíř sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dyslexie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inri? Víte co je Fakultativní výlet? Znáte termín Cholesterol?

Klíčová slova: heslo, význam, popis, kdo je Kuplíř?, význam pojmu, termín, původ slova, přesný výraz, zločin, odborný výraz, co znamená, popis, přesný význam, wiki, etymologie, vysvětlení

Pojem Kuplíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Kuplíř ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kuplíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuplíř ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Kuplíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplíř například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Kuplíř, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kuplíř? Kdo to byl Kuplíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuplíř? Definice pojmu Kuplíř se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.