Kdo je to?
Kdo je to Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kuplíř? Lidé, zločin

Kuplíř

Jaký je význam slova Kuplíř? Co to znamená?

Kuplíř je člověk, který se dopouští trestného činu kuplířství, pasák, který nutí prostitutku (nezřídka násilím či pohrůžkami), aby mu dávala část svých zisků "za ochranu", nebo ten, kdo nutí jinou osobu k prostituci (např. případy, kdy k prostituci nutili rodiče vlastní dceru). Kuplířství je posuzováno jako poměrně společensky nebezpečné, a to nejen z důvodu ochrany mravnosti, ale také proto, že svou podstatou omezuje svobodné rozhodování a osobní svobodu oběti.Kdo je to Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kuplíř? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kuplíř? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Bruxismus? Pamatujete si definici pojmu Traumatologie? Víte co je Štukování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hiking?

Klíčová slova: Kuplíř, význam pojmu, původ slova, lexikon, slovo, přesný význam, zločin, popis, synonymum, etymologie, wikipedie, wiki, pojem, Kuplíř, odborný výraz, zločin

Pojem Kuplíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kuplíř lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Kuplíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Kuplíř na Google obrázcích

Vyhledat slovo Kuplíř na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kuplíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kuplíř ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplíř například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Kuplíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kuplíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuplíř? Definice pojmu Kuplíř je v sekci Zločin

Kategorie zločin, pistol, kuplíř, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.