Kdo je to?
Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Kdo je to Kuplíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kuplíř?

Kuplíř je člověk, který se dopouští trestného činu kuplířství, pasák, který nutí prostitutku (nezřídka násilím či pohrůžkami), aby mu dávala část svých zisků "za ochranu", nebo ten, kdo nutí jinou osobu k prostituci (např. případy, kdy k prostituci nutili rodiče vlastní dceru). Kuplířství je posuzováno jako poměrně společensky nebezpečné, a to nejen z důvodu ochrany mravnosti, ale také proto, že svou podstatou omezuje svobodné rozhodování a osobní svobodu oběti.Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Tento text (Kuplíř) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dyslexie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Croissant? Víte co je Fakultativní výlet? Víte co je Ubuntu?

Klíčová slova: pojem, význam slova, lexikon, význam, heslo, slovo, informace, termín, vysvětlení, wiki, původ slova, popis, přesný význam, definice, etymologie, popis

Pojem Kuplíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Kuplíř ve Wikislovníku

Hledat výraz Kuplíř ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kuplíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuplíř ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplíř například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kuplíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kuplíř? Kdo to byl Kuplíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuplíř? Definice pojmu Kuplíř je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Kuplíř i v jiné sekci než je kategorie zločin.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.