Kdo je to?
Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Kdo je to Kuplíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kuplíř?

Kuplíř je člověk, který se dopouští trestného činu kuplířství, pasák, který nutí prostitutku (nezřídka násilím či pohrůžkami), aby mu dávala část svých zisků "za ochranu", nebo ten, kdo nutí jinou osobu k prostituci (např. případy, kdy k prostituci nutili rodiče vlastní dceru). Kuplířství je posuzováno jako poměrně společensky nebezpečné, a to nejen z důvodu ochrany mravnosti, ale také proto, že svou podstatou omezuje svobodné rozhodování a osobní svobodu oběti.Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kuplíř s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dyslexie? Vzpomněli byste si na význam slova Hláska? Víte co je Fakultativní výlet? Znáte definici termínu Torrent?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, kdo je Kuplíř?, etymologie, termín, co je to Kuplíř?, formulace, lexikon, kdo to je, Kuplíř, popis, význam slova, původ slova, informace, pojem, synonymum

Pojem Kuplíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kuplíř lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Kuplíř na Google.cz

Hledat slovo Kuplíř ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Kuplíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kuplíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplíř například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kuplíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kuplíř? Kdo to byl Kuplíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuplíř? Definice pojmu Kuplíř patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.