Kdo je to?
Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Kdo je to Kuplíř?

Co znamená a jaký je význam slova Kuplíř?

Kuplíř je člověk, který se dopouští trestného činu kuplířství, pasák, který nutí prostitutku (nezřídka násilím či pohrůžkami), aby mu dávala část svých zisků "za ochranu", nebo ten, kdo nutí jinou osobu k prostituci (např. případy, kdy k prostituci nutili rodiče vlastní dceru). Kuplířství je posuzováno jako poměrně společensky nebezpečné, a to nejen z důvodu ochrany mravnosti, ale také proto, že svou podstatou omezuje svobodné rozhodování a osobní svobodu oběti.Kdo je to, byl Kuplíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuplíř? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Kuplíř? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dyslexie? Víte, co je to Výjimečný stav? Víte co je Fiskální politika? Rozumíte pojmu Chladítko?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, lexikon, odborný výraz, formulace, co je to Kuplíř?, význam pojmu, význam, přesný výraz, pojem, zločin, heslo, kdo je Kuplíř?, vysvětlení, co znamená, kdo to je

Pojem Kuplíř je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kuplíř

Hledat termín Kuplíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Kuplíř ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Kuplíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Kuplíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuplíř například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kuplíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kuplíř? Kdo to byl Kuplíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuplíř? Definice pojmu Kuplíř je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Kuplíř i v jiných kategoriích (než zločin).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.