Kdo je to?
Kdo je to Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Bóna?

Kdo je to Andrej Bóna? Stručný životopis

Andrej Bóna je student Masarykovy univerzity, který za KSČM kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu. Působí také jako překladatel, redaktor a je levicovým mírovým aktivistou. Zastává levicové názory, kdy chce prosazovat ekonomiku přínosnou všem, výtěžek z ekonomického růstu podle něj patří všem obyvatelům Evropy a nemají se o něj dělit jen nadnárodní korporace a bankéři.
Andrej Bóna se zajímá i o životní prostředí, chce se zasadit o zmírnění postupu klimatických změn a jejich dopadu.Kdo je to Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Andrej Bóna

Národnost: česká
Datum narození: 1996

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Andrej Bóna? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lodyha? Víte co je Polyp? Znáte definici termínu Cordon bleu? Vzpomněli byste si co označuje výraz IPad?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, původ slova, popis, Andrej Bóna, popis, informace, lexikon, termín, přesný význam, formulace, význam pojmu, pojem, slovo, vysvětlení, definice

Pojem Andrej Bóna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrej Bóna ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Andrej Bóna ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Andrej Bóna ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Andrej Bóna na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bóna například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrej Bóna

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Andrej Bóna? Kdo to byl Andrej Bóna? Kdy se narodil Andrej Bóna? Andrej Bóna je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Bóna řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bóna i v jiné kategorii než je politici.