Kdo je to?
Kdo je Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Andrej Bóna?

Kdo je Andrej Bóna? Životopis, informace, biografie, politici

Andrej Bóna je student Masarykovy univerzity, který za KSČM kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu. Působí také jako překladatel, redaktor a je levicovým mírovým aktivistou. Zastává levicové názory, kdy chce prosazovat ekonomiku přínosnou všem, výtěžek z ekonomického růstu podle něj patří všem obyvatelům Evropy a nemají se o něj dělit jen nadnárodní korporace a bankéři.
Andrej Bóna se zajímá i o životní prostředí, chce se zasadit o zmírnění postupu klimatických změn a jejich dopadu.Kdo je Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Andrej Bóna

Národnost: česká
Datum narození: 1996

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrej Bóna s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Mauzoleum? Znáte definici termínu AGROFERT? Znáte definici termínu LSD? Pamatujete si definici pojmu Ájurvédská masáž?

Klíčová slova: datum narození, život, politici, kdo je Andrej Bóna?, kdy se narodil Andrej Bóna?, wikipedie, wiki, biografie, národnost, informace, Andrej Bóna, osobnost, zajímavosti, popis, osobnosti, vysvětlení

Pojem Andrej Bóna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Andrej Bóna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Andrej Bóna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Andrej Bóna ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Andrej Bóna ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Andrej Bóna ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bóna například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Andrej Bóna? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Andrej Bóna? Kdy se narodil Andrej Bóna? Andrej Bóna se nachází v sekci Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Bóna kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bóna i v jiné kategorii než je politici.