Kdo je to?
Kdo je Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Andrej Bóna?

Kdo je Andrej Bóna? Životopis, informace, biografie, politici

Andrej Bóna je student Masarykovy univerzity, který za KSČM kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu. Působí také jako překladatel, redaktor a je levicovým mírovým aktivistou. Zastává levicové názory, kdy chce prosazovat ekonomiku přínosnou všem, výtěžek z ekonomického růstu podle něj patří všem obyvatelům Evropy a nemají se o něj dělit jen nadnárodní korporace a bankéři.
Andrej Bóna se zajímá i o životní prostředí, chce se zasadit o zmírnění postupu klimatických změn a jejich dopadu.Kdo je Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Andrej Bóna

Národnost: česká
Datum narození: 1996

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Andrej Bóna sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Mauzoleum? Znáte pojem Osobní bankrot? Znáte definici termínu ČNB? Vzpomenete si na definici slova Fenomenologie?

Klíčová slova: popis, politici, osobnost, Andrej Bóna, kdy se narodil Andrej Bóna?, datum narození, politici, životopis, zajímavosti, život, lexikon, osobnosti, informace, národnost, wikipedie, vysvětlení

Pojem Andrej Bóna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Andrej Bóna na Google.cz

Zkusit najít heslo Andrej Bóna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Andrej Bóna ve Wikipedii

Najít termín Andrej Bóna ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrej Bóna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bóna například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Bóna?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Andrej Bóna? Kdy se narodil Andrej Bóna? Andrej Bóna patří do sekce Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Andrej Bóna řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bóna i v jiné kategorii než je politici.