Kdo je to?
Kdo je to Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Bóna?

Kdo je to Andrej Bóna? Stručný životopis

Andrej Bóna je student Masarykovy univerzity, který za KSČM kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu. Působí také jako překladatel, redaktor a je levicovým mírovým aktivistou. Zastává levicové názory, kdy chce prosazovat ekonomiku přínosnou všem, výtěžek z ekonomického růstu podle něj patří všem obyvatelům Evropy a nemají se o něj dělit jen nadnárodní korporace a bankéři.
Andrej Bóna se zajímá i o životní prostředí, chce se zasadit o zmírnění postupu klimatických změn a jejich dopadu.Kdo je to Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Andrej Bóna

Národnost: česká
Datum narození: 1996

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrej Bóna s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hornina? Znáte termín Malotřídka? Znáte definici termínu Stavební spoření? Víte, co je to Mgr?

Klíčová slova: význam, popis, wiki, definice, vysvětlení, pojem, synonymum, termín, politici, přesný význam, co je to Andrej Bóna?, kdo to je, Andrej Bóna, popis, přesný výraz, slovo

Pojem Andrej Bóna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Andrej Bóna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Andrej Bóna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Andrej Bóna ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Andrej Bóna ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bóna například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Andrej Bóna? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Andrej Bóna? Kdo to byl Andrej Bóna? Kdy se narodil Andrej Bóna? Andrej Bóna se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Andrej Bóna dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bóna i v jiné kategorii než je politici.