Kdo je to?
Kdo je Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Andrej Bóna?

Kdo je Andrej Bóna? Životopis, informace, biografie, politici

Andrej Bóna je student Masarykovy univerzity, který za KSČM kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu. Působí také jako překladatel, redaktor a je levicovým mírovým aktivistou. Zastává levicové názory, kdy chce prosazovat ekonomiku přínosnou všem, výtěžek z ekonomického růstu podle něj patří všem obyvatelům Evropy a nemají se o něj dělit jen nadnárodní korporace a bankéři.
Andrej Bóna se zajímá i o životní prostředí, chce se zasadit o zmírnění postupu klimatických změn a jejich dopadu.Kdo je Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Andrej Bóna

Národnost: česká
Datum narození: 1996

Zaujala vás biografie osobnosti Andrej Bóna? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Mauzoleum? Rozumíte pojmu IrfanView? Znáte definici termínu Tiebreak? Znáte pojem Dodací list?

Klíčová slova: životopis, kdy se narodil Andrej Bóna?, politici, lexikon, vysvětlení, osobnost, kdo je Andrej Bóna?, zajímavosti, wiki, osobnosti, politici, biografie, Andrej Bóna, popis, Andrej Bóna, národnost

Pojem Andrej Bóna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Andrej Bóna

Vyhledat výraz Andrej Bóna ve Wikipedii

Najít termín Andrej Bóna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Andrej Bóna na Youtube

Hledat frázi Andrej Bóna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bóna například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Bóna?

Právě jste zjistili Kdo je to Andrej Bóna? Kdy se narodil Andrej Bóna? Andrej Bóna je v kategorii Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Andrej Bóna řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bóna i v jiné kategorii než je politici.