Kdo je to?
Kdo je to Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Bóna?

Kdo je to Andrej Bóna? Stručný životopis

Andrej Bóna je student Masarykovy univerzity, který za KSČM kandidoval ve volbách do Evropského parlamentu. Působí také jako překladatel, redaktor a je levicovým mírovým aktivistou. Zastává levicové názory, kdy chce prosazovat ekonomiku přínosnou všem, výtěžek z ekonomického růstu podle něj patří všem obyvatelům Evropy a nemají se o něj dělit jen nadnárodní korporace a bankéři.
Andrej Bóna se zajímá i o životní prostředí, chce se zasadit o zmírnění postupu klimatických změn a jejich dopadu.Kdo je to Andrej Bóna? Životopis Andrej Bóna, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Andrej Bóna

Národnost: česká
Datum narození: 1996

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Andrej Bóna sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lodyha? Znáte definici termínu Izotop? Znáte definici termínu Cordon bleu? Pamatujete si definici pojmu Axióm?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, synonymum, co znamená, etymologie, definice, přesný výraz, slovo, význam, kdo to je, heslo, politici, co je to Andrej Bóna?, popis, termín, původ slova

Pojem Andrej Bóna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Andrej Bóna ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Andrej Bóna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Andrej Bóna ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Andrej Bóna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bóna například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Bóna?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Bóna? Kdo to byl Andrej Bóna? Kdy se narodil Andrej Bóna? Andrej Bóna patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Bóna dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bóna i v jiné kategorii než je politici.