Kdo je to?
Kdo je Kristina Kloubková? Životopis Kristina Kloubková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kristina Kloubková

Kdo je Kristina Kloubková? Životopis, informace, biografie, herectví

Česká herečka, moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková se narodila 23. prosince 1976 v Praze. Jelikož pochází z taneční rodiny, již v šesti letech se začala věnovat tanci, a tato záliba ji provázela i v profesním životě. Její otec působil jako tanečník a choreograf a matka byla baletkou v Národním divadle.
Kristina později vystudovala taneční konzervatoř. Několik měsíců byla členkou taneční skupiny UNO, kde vystupovala po boku Richarda Genzera. Dlouhých osm let tančila na brněnských divadelních prknech, poté se přesunula do Prahy, kde ji diváci mohli vidět například na scéně Hudebního divadla Karlín, v divadle Ta Fantastika, v Divadle Broadway nebo v Divadle Hybernia.
Objevila se v divadelních představeních Babylon, Angelika, Mona Lisa, Láska je láska, Golem nebo Elixír života. Dále si zahrála i v muzikálových představení Tři mušketýři, Kleopatra, Rebelové a West Side Story. Ve většině muzikálů a jiných divadelních představení vystupovala coby tanečnice v rámci taneční company.
Kromě tance má však za sebou i několik filmových rolí v úspěšných filmech. Zahrála si například ve snímku Milenci a vrazi, Žralok ve vaně, Boží pole s. r. o. nebo Vratné lahve, kde ztvárnila postavu zdravotní sestry Dáši. Pracovala také na několika seriálech. Můžete ji znát z úspěšného seriálu Chlap nebo ze snímků Nemocnice na kraji města – nové osudy, Poslední sezóna a O ztracené lásce.
V současnosti se na televizních obrazovkách objevuje zejména v roli moderátorky, jelikož již od roku 2009 se svým kolegou Martinem Pouvou moderuje Televizní noviny na Nově. Od roku 2020 navíc také Snídani s Novou po boku Pavla Svobody.
V minulosti přiznala, že se potýkala s psychickými problémy, které souvisely s pocitem vyhoření. Byla dokonce odkázaná i na pomoc antidepresiv. Celá situace pro ni byla velmi náročná a sama říká, že svůj kolaps považovala za osobní selhání.
V osobním životě tvoří pár s tanečníkem Václavem Kunešem, který je spoluzakladatelem taneční skupiny 420PEOPLE. Z předchozího vztahu s tanečníkem Karlem Moravcem má od roku 2012 dceru Jasmínu.Kdo je Kristina Kloubková? Životopis Kristina Kloubková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Kristina Kloubková

Národnost: česká
Datum narození: 23. prosince1976
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kristina Kloubková? s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Semestr? Vzpomenete si na definici slova Prostata? Víte co je Mluvnické kategorie? Vzpomněli byste si na význam slova Hegemonie?

Klíčová slova: místo narození, wikipedie, životopis, Kristina Kloubková, kdo je Kristina Kloubková?, biografie, lexikon, herectví, kdy se narodila Kristina Kloubková?, popis, národnost, informace, zajímavosti, Kristina Kloubková, kde se narodila Kristina Kloubková?, datum narození

Pojem Kristina Kloubková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Kristina Kloubková ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Kristina Kloubková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Kristina Kloubková ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Kristina Kloubková ve Wikislovníku

Najít pojem Kristina Kloubková na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristina Kloubková například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Kristina Kloubková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kristina Kloubková? Kdy se narodila Kristina Kloubková? Kde se narodila Kristina Kloubková? Kristina Kloubková je v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Kristina Kloubková kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristina Kloubková i v jiné kategorii než je herectví.