Kdo je to?
Kdo je Ondřej Kraus? Životopis Ondřej Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Ondřej Kraus

Kdo je Ondřej Kraus? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Herec Ondřej Kraus je mladším bratrem jeho hereckého kolegy Martina Krause. Narodil se 29. října 1993 v Praze, ale s rodinnou vyrůstal na statku nedaleko Orlické přehrady. Svá středoškolská léta strávil na gymnáziu v Sedlčanech a po úspěšném složení maturity nastoupil na JAMU do Brna. Zde se věnoval oboru činoherního herectví pod vedením paní profesorky Niky Brettschneiderové.
Ještě v průběhu let na Janáčkově akademii hostoval ve Východočeském divadle v Pardubicích, v Centru experimentálního divadla a také v pražské, divadle Reduta. Studium herectví úspěšně ukončil v roce 2018 a bezprostředně poté získal angažmá v hereckém souboru Divadla na Vinohradech. Kromě tamní scény hostuje i na prknech Švandova divadla.
Před kameru se postavil poprvé v roce 2013 díky pohádce Duch nad zlato. O dva roky později jej mohli diváci vidět v seriálech Manon a Labyrint. Později si zahrál také v Ohnivém kuřeti, Modrém kódu, Specialistech, Sestřičkách z Modrého kódu, Kukačkách, Zakleté jeskyni a Specialistech.
V současné době je činný v Indigo company, s níž vystupuje v inscenaci Cyrano z Bergeracu.
V osobním životě tvoří pár s hereckou kolegyní, s neteří herce Lukáše Vaculíka, Šárkou Vaculíkovou. V létě roku 2022 se partneři vzali a Šárka přijala příjmení svého manžela.Kdo je Ondřej Kraus? Životopis Ondřej Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Ondřej Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 29. října 1993
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ondřej Kraus s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Glycerin? Víte co je Reportáž? Víte co je Básnická licence? Vzpomněli byste si co označuje výraz ALS?

Klíčová slova: životopis, Ondřej Kraus, osobnost, wiki, narození, datum narození, osobnosti, popis, Ondřej Kraus, kde se narodil Ondřej Kraus?, vysvětlení, národnost, život, kdy se narodil Ondřej Kraus?, informace, místo narození

Pojem Ondřej Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Ondřej Kraus na Google.cz

Zkusit najít pojem Ondřej Kraus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Ondřej Kraus ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Kraus ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Kraus ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Kraus například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Kraus?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ondřej Kraus? Kdy se narodil Ondřej Kraus? Kde se narodil Ondřej Kraus? Ondřej Kraus patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, blond herečka, ondřej Kraus, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Kraus dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Kraus i v jiné kategorii než je herectví.