Kdo je to?
Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Kdo je to Rudý John?

Jaký je význam slova Rudý John? Co to znamená?

Rudý John (Red John) je fiktivní postava sériového vraha z amerického seriálu Mentalista. Red John v seriálu zavraždil manželku a dceru hlavního hrdiny Patricka Janea, který díky výjimečnému pozorovacímu talentu pomáhá řešit kriminální případy. Své oběti Red John vždy podřízne a na stěně nechá krví nakresleného smajlíka. Rudý John je ve skutečnosti šerif Thomas McAllister. Patrick Jane ho v seriálu nakonec zabije.Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rudý John sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu RIP? Víte, co je to Blýskavice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trilobit? Rozumíte pojmu Aorta?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, co znamená, odborný výraz, lexikon, fikce, termín, wiki, přesný význam, kdo je Rudý John?, kdo to je, Rudý John, vysvětlení, původ slova, etymologie, pojem

Pojem Rudý John je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Rudý John ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Rudý John ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Rudý John na Google.cz

Hledat slovo Rudý John ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudý John například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Rudý John, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rudý John? Kdo to byl Rudý John? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rudý John? Definice pojmu Rudý John se nachází v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Rudý John hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Znáte pojem plugin nebo chipset?