Kdo je to?
Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Kdo je to Rudý John?

Jaký je význam slova Rudý John? Co to znamená?

Rudý John (Red John) je fiktivní postava sériového vraha z amerického seriálu Mentalista. Red John v seriálu zavraždil manželku a dceru hlavního hrdiny Patricka Janea, který díky výjimečnému pozorovacímu talentu pomáhá řešit kriminální případy. Své oběti Red John vždy podřízne a na stěně nechá krví nakresleného smajlíka. Rudý John je ve skutečnosti šerif Thomas McAllister. Patrick Jane ho v seriálu nakonec zabije.Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rudý John sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nomen omen? Vzpomenete si na definici slova Kramle? Vzpomněli byste si co označuje výraz WTF? Vzpomněli byste si na význam slova ZOH?

Klíčová slova: informace, definice, přesný význam, wiki, fikce, etymologie, kdo je Rudý John?, popis, co znamená, význam pojmu, popis, co je to Rudý John?, význam, formulace, lexikon, odborný výraz

Pojem Rudý John je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Rudý John ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rudý John ve Wikimedia Commons

Najít slovo Rudý John ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Rudý John ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudý John například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Rudý John? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rudý John? Kdo to byl Rudý John? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rudý John? Definice pojmu Rudý John se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.

Znáte pojem plugin nebo chipset?