Kdo je to?
Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Kdo je to Rudý John?

Jaký je význam slova Rudý John? Co to znamená?

Rudý John (Red John) je fiktivní postava sériového vraha z amerického seriálu Mentalista. Red John v seriálu zavraždil manželku a dceru hlavního hrdiny Patricka Janea, který díky výjimečnému pozorovacímu talentu pomáhá řešit kriminální případy. Své oběti Red John vždy podřízne a na stěně nechá krví nakresleného smajlíka. Rudý John je ve skutečnosti šerif Thomas McAllister. Patrick Jane ho v seriálu nakonec zabije.Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rudý John? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu RIP? Vzpomenete si na definici slova Epifyt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trilobit? Vzpomněli byste si na význam slova Jezero?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, etymologie, přesný výraz, heslo, kdo to je, formulace, definice, fikce, lexikon, termín, pojem, wiki, vysvětlení, popis, co je to Rudý John?

Pojem Rudý John je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Rudý John ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Rudý John na Google.cz

Hledat frázi Rudý John ve Wikislovníku

Hledat pojem Rudý John ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudý John například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Rudý John? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rudý John? Kdo to byl Rudý John? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rudý John? Definice pojmu Rudý John je v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než fikce.

Znáte pojem plugin nebo chipset?