Kdo je to?
Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Kdo je to Rudý John?

Jaký je význam slova Rudý John? Co to znamená?

Rudý John (Red John) je fiktivní postava sériového vraha z amerického seriálu Mentalista. Red John v seriálu zavraždil manželku a dceru hlavního hrdiny Patricka Janea, který díky výjimečnému pozorovacímu talentu pomáhá řešit kriminální případy. Své oběti Red John vždy podřízne a na stěně nechá krví nakresleného smajlíka. Rudý John je ve skutečnosti šerif Thomas McAllister. Patrick Jane ho v seriálu nakonec zabije.Kdo je to, byl Rudý John? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rudý John? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rudý John? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu RIP? Znáte pojem Ginkgo biloba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikropůjčka? Vzpomenete si na definici slova Registrační pokladna?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, popis, lexikon, původ slova, etymologie, kdo je Rudý John?, definice, wiki, význam pojmu, popis, informace, přesný výraz, termín, co je to Rudý John?, fikce

Pojem Rudý John je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Rudý John zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Rudý John ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Rudý John na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rudý John ve Wikimedia Commons

Najít termín Rudý John ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rudý John například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Rudý John, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rudý John? Kdo to byl Rudý John? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rudý John? Definice pojmu Rudý John je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Rudý John i v jiné sekci než v fikce.

Znáte pojem plugin nebo chipset?