Kdo je to?
Kdo je to Rybář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rybář? Lidé, profese

Rybář

Co znamená a jaký je význam slova Rybář?

Rybář je člověk, který se živí lovem a chovem ryb.
Rybáři ve své profesi loví a prodávají ryby. K lovu využívají sítě či pruty a další rybářské náčiní. Rybáři se (hlavně v našem prostředí) též často věnují i chovu a péči o ryby - ať už v umělých nádržích či v rybnících. Rybáři poté zajišťují například výlov, kontrolu populace ryb apod.
V zemích třetího světa patří rybáři často k nejchudším vrstvám obyvatelstva a rybolov je pro ně jednou z mála možností, jak se uživit.
V mořích často probíhá masový rybolov, který je často kritizován kvůli negativním ekologickým dopadům.
Rybářství je často také koníček, může být také sportovní disciplínou.
Rybářství bylo vždy spíše doménou můžou, objevují se však i ženy-rybářky.Kdo je to Rybář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rybář? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Rybář doporučujeme sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Kalač? Znáte pojem Diadém? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vídeňská káva? Vzpomenete si na definici slova Bedekr?

Klíčová slova: wikipedie, termín, význam, vysvětlení, Rybář, přesný význam, wiki, původ slova, synonymum, definice, informace, význam slova, etymologie, lexikon, slovo, profese

Pojem Rybář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Rybář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Rybář ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Rybář na Google obrázcích

Najít termín Rybář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Rybář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Rybář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rybář například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rybář

Nyní již víte Kdo je to Rybář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rybář? Definice pojmu Rybář se nachází v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).