Kdo je to?
Kdo je Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Steven Spielberg?

Kdo je Steven Spielberg? Životopis, informace, biografie, umělci

Steven Spielberg je označován za historicky nejlepšího a nejproslulejšího režiséra. K jeho dílu se řadí nespočet filmů, které získaly významná ocenění i označení kultovní film. Začínal jako amatér, brzy se mu podařilo prosadit se ve studiu Universal. Zde vznikly jeho první úspěšné filmy jako Čelisti nebo série Indiana Jones, které ovlivnily celý svět. Pověst legendy dovršila další řada filmů, ve kterých je spojena kvalita i přitažlivost (Schindlerův seznam, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Válka světů a mnoho jiných).
Pro jeho filmy je typická vysoká úroveň i schopnost vydělat vysoké tržby. Steven Spielberg získal řadu Oskarů, Zlaté glóby, ceny Emmy i BAFTA.Kdo je Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Steven Spielberg

Národnost: USA
Datum narození: 18.12.1946
Místo narození: Cincinnati

Popis osobnosti Steven Spielberg můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Právní úkon? Znáte pojem Haka? Vzpomněli byste si na význam slova Vinkulace? Vzpomenete si na definici slova Činohra?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, místo narození, národnost, popis, životopis, umělci, kdy se narodil Steven Spielberg?, život, osobnost, Steven Spielberg, datum narození, zajímavosti, wikipedie, lexikon, kde se narodil Steven Spielberg?

Pojem Steven Spielberg je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Steven Spielberg ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steven Spielberg ve Wikimedia Commons

Najít pojem Steven Spielberg ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Steven Spielberg ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Steven Spielberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Steven Spielberg například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Steven Spielberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Steven Spielberg? Kdy se narodil Steven Spielberg? Kde se narodil Steven Spielberg? Steven Spielberg se nachází v kategorii Umělci

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Steven Spielberg řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steven Spielberg i v jiné kategorii než je umělci.