Kdo je to?
Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Steven Spielberg?

Kdo je to Steven Spielberg? Stručný životopis

Steven Spielberg je označován za historicky nejlepšího a nejproslulejšího režiséra. K jeho dílu se řadí nespočet filmů, které získaly významná ocenění i označení kultovní film. Začínal jako amatér, brzy se mu podařilo prosadit se ve studiu Universal. Zde vznikly jeho první úspěšné filmy jako Čelisti nebo série Indiana Jones, které ovlivnily celý svět. Pověst legendy dovršila další řada filmů, ve kterých je spojena kvalita i přitažlivost (Schindlerův seznam, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Válka světů a mnoho jiných).
Pro jeho filmy je typická vysoká úroveň i schopnost vydělat vysoké tržby. Steven Spielberg získal řadu Oskarů, Zlaté glóby, ceny Emmy i BAFTA.Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Steven Spielberg

Národnost: USA
Datum narození: 18.12.1946
Místo narození: Cincinnati

Líbí se stručný životopis s osobou Steven Spielberg? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Žerzej? Znáte termín Migréna? Vzpomněli byste si na význam slova Sociální bydlení? Víte, co je to Štěstí?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, odborný výraz, popis, lexikon, pojem, co znamená, synonymum, přesný výraz, Steven Spielberg, původ slova, wiki, slovo, etymologie, popis, význam slova

Pojem Steven Spielberg je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Steven Spielberg na Google.cz

Najít heslo Steven Spielberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Steven Spielberg ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Steven Spielberg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Steven Spielberg například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Steven Spielberg?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Steven Spielberg? Kdo to byl Steven Spielberg? Kdy se narodil Steven Spielberg? Kde se narodil Steven Spielberg? Steven Spielberg je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Steven Spielberg třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steven Spielberg i v jiné kategorii než je umělci.