Kdo je to?
Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Steven Spielberg?

Kdo je to Steven Spielberg? Stručný životopis

Steven Spielberg je označován za historicky nejlepšího a nejproslulejšího režiséra. K jeho dílu se řadí nespočet filmů, které získaly významná ocenění i označení kultovní film. Začínal jako amatér, brzy se mu podařilo prosadit se ve studiu Universal. Zde vznikly jeho první úspěšné filmy jako Čelisti nebo série Indiana Jones, které ovlivnily celý svět. Pověst legendy dovršila další řada filmů, ve kterých je spojena kvalita i přitažlivost (Schindlerův seznam, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Válka světů a mnoho jiných).
Pro jeho filmy je typická vysoká úroveň i schopnost vydělat vysoké tržby. Steven Spielberg získal řadu Oskarů, Zlaté glóby, ceny Emmy i BAFTA.Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Steven Spielberg

Národnost: USA
Datum narození: 18.12.1946
Místo narození: Cincinnati

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Steven Spielberg s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Autorita? Znáte definici termínu HDI? Vzpomněli byste si na význam slova Acidofilní mléko? Pamatujete si definici pojmu CDS2?

Klíčová slova: slovo, synonymum, vysvětlení, lexikon, wiki, původ slova, formulace, definice, popis, co znamená, význam slova, význam, co je to Steven Spielberg?, umělci, kdo je Steven Spielberg?, termín

Pojem Steven Spielberg je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Steven Spielberg v následujících zdrojích

Vyhledat termín Steven Spielberg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steven Spielberg ve Wikimedia Commons

Najít pojem Steven Spielberg na Google.cz

Hledat výraz Steven Spielberg ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Steven Spielberg například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Steven Spielberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Steven Spielberg? Kdo to byl Steven Spielberg? Kdy se narodil Steven Spielberg? Kde se narodil Steven Spielberg? Steven Spielberg patří do sekce umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Steven Spielberg řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steven Spielberg i v jiné kategorii než je umělci.