Kdo je to?
Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Kdo je to Dezinformátor?

Jaký je význam slova Dezinformátor? Co to znamená?

Dezinformátor je člověk, který vytváří nebo šíří dezinformace. Dezinformace jsou falešné nebo zkreslené zprávy, které mají za cíl ovlivnit veřejné mínění. V rámci zpravodajské komunity se pak může jednat o informace, které mají zmást nepřítele nebo jej uvést v omyl.
Dezinformace se mezi lidmi šířily vždycky, cíleně byly využívány především v období válečných konfliktů. S rozvojem moderních technologií však získaly mnohem větší potenciál. V moderní době se dezinformace masivně šíří v on-line prostoru.
Dezinformátor může být za výrobu a šíření dezinformací placený. Může tak ale činit i z přesvědčení, ve snaze přiklonit své okolí nebo celou společnost ke svému vidění světa. Také se může jednat o dezinformátora, který přebírá falešné zprávy a šíří je dál, aniž by věděl, že nejsou pravdivé.Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dezinformátor sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Šílenství? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úsečka? Znáte pojem Akryl? Víte co je Prosecco?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, synonymum, politika, co znamená, přesný výraz, wiki, význam, Dezinformátor, slovo, definice, heslo, lexikon, přesný výraz, termín, politika

Pojem Dezinformátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Dezinformátor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Dezinformátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Dezinformátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Dezinformátor ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Dezinformátor ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezinformátor například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dezinformátor

Právě jste zjistili Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezinformátor? Definice pojmu Dezinformátor patří do sekce Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.