Kdo je to?
Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Kdo je to Dezinformátor?

Co znamená a jaký je význam slova Dezinformátor?

Dezinformátor je člověk, který vytváří nebo šíří dezinformace. Dezinformace jsou falešné nebo zkreslené zprávy, které mají za cíl ovlivnit veřejné mínění. V rámci zpravodajské komunity se pak může jednat o informace, které mají zmást nepřítele nebo jej uvést v omyl.
Dezinformace se mezi lidmi šířily vždycky, cíleně byly využívány především v období válečných konfliktů. S rozvojem moderních technologií však získaly mnohem větší potenciál. V moderní době se dezinformace masivně šíří v on-line prostoru.
Dezinformátor může být za výrobu a šíření dezinformací placený. Může tak ale činit i z přesvědčení, ve snaze přiklonit své okolí nebo celou společnost ke svému vidění světa. Také se může jednat o dezinformátora, který přebírá falešné zprávy a šíří je dál, aniž by věděl, že nejsou pravdivé.Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Dezinformátor s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Šílenství? Znáte pojem Léto? Znáte pojem Dalekozrakost? Vzpomenete si na definici slova Ekvalizér?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, Dezinformátor, informace, slovo, heslo, původ slova, etymologie, politika, lexikon, přesný význam, wikipedie, wiki, Dezinformátor, co znamená, vysvětlení

Pojem Dezinformátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Dezinformátor ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Dezinformátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dezinformátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Dezinformátor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezinformátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dezinformátor

Nyní již víte Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezinformátor? Definice pojmu Dezinformátor se nachází v sekci Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika).