Kdo je to?
Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Kdo je to Dezinformátor?

Jaký je význam slova Dezinformátor? Co to znamená?

Dezinformátor je člověk, který vytváří nebo šíří dezinformace. Dezinformace jsou falešné nebo zkreslené zprávy, které mají za cíl ovlivnit veřejné mínění. V rámci zpravodajské komunity se pak může jednat o informace, které mají zmást nepřítele nebo jej uvést v omyl.
Dezinformace se mezi lidmi šířily vždycky, cíleně byly využívány především v období válečných konfliktů. S rozvojem moderních technologií však získaly mnohem větší potenciál. V moderní době se dezinformace masivně šíří v on-line prostoru.
Dezinformátor může být za výrobu a šíření dezinformací placený. Může tak ale činit i z přesvědčení, ve snaze přiklonit své okolí nebo celou společnost ke svému vidění světa. Také se může jednat o dezinformátora, který přebírá falešné zprávy a šíří je dál, aniž by věděl, že nejsou pravdivé.Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Definici slova Dezinformátor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Šílenství? Znáte definici termínu Lustrace? Znáte pojem Anatomie? Pamatujete si definici pojmu Emo?

Klíčová slova: význam, formulace, wikipedie, vysvětlení, definice, politika, wiki, význam slova, etymologie, Dezinformátor, heslo, synonymum, význam pojmu, informace, slovo, co znamená

Pojem Dezinformátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Dezinformátor na Youtube

Zkusit najít pojem Dezinformátor ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Dezinformátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Dezinformátor ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Dezinformátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezinformátor například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dezinformátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezinformátor? Definice pojmu Dezinformátor se nachází v kategorii Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Politika.