Kdo je to?
Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Dezinformátor

Jaký je význam slova Dezinformátor? Co to znamená?

Dezinformátor je člověk, který vytváří nebo šíří dezinformace. Dezinformace jsou falešné nebo zkreslené zprávy, které mají za cíl ovlivnit veřejné mínění. V rámci zpravodajské komunity se pak může jednat o informace, které mají zmást nepřítele nebo jej uvést v omyl.
Dezinformace se mezi lidmi šířily vždycky, cíleně byly využívány především v období válečných konfliktů. S rozvojem moderních technologií však získaly mnohem větší potenciál. V moderní době se dezinformace masivně šíří v on-line prostoru.
Dezinformátor může být za výrobu a šíření dezinformací placený. Může tak ale činit i z přesvědčení, ve snaze přiklonit své okolí nebo celou společnost ke svému vidění světa. Také se může jednat o dezinformátora, který přebírá falešné zprávy a šíří je dál, aniž by věděl, že nejsou pravdivé.Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dezinformátor? Lidé, politika

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jakostní víno? Znáte definici termínu Vyprávění? Znáte pojem Pícnina? Pamatujete si definici pojmu Cuba Libre?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, význam, přesný výraz, původ slova, vysvětlení, formulace, význam pojmu, informace, Dezinformátor, wikipedie, etymologie, politika, přesný význam, pojem, lexikon

Pojem Dezinformátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Dezinformátor

Zkusit najít heslo Dezinformátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Dezinformátor ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Dezinformátor ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Dezinformátor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Dezinformátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dezinformátor například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Dezinformátor, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dezinformátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dezinformátor? Definice pojmu Dezinformátor patří do kategorie Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dezinformátor i jinde než v sekci než v politika.