Kdo je to?
Kdo je to, byl Fanatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fanatik?

Jaký je význam slova Fanatik? Co to znamená?

Fanatik je člověk, který je něčím vášnivě, nezdravě posedlý. Často se o fanatismu hovoří v souvislosti s náboženskou vírou nebo nějakou ideologií. Fanatik není schopen kritického přístupu, netoleruje jiné názory a nestrpí odpor proti svému přesvědčení. Fanatismus je bez výjimky škodlivý a nebezpečný- např. islámští terostisté jsou náboženskými fanatiky.



Kdo je to, byl Fanatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanatik? Lidé, vlastnosti

Definici slova Fanatik můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nevěra? Znáte termín Sémantika? Vzpomenete si na definici slova WWW? Víte, co je to Retenční nádrž?

Klíčová slova: etymologie, synonymum, pojem, termín, definice, vysvětlení, vlastnosti, odborný výraz, původ slova, wiki, význam pojmu, kdo to je, lexikon, Fanatik, heslo, co znamená

Pojem Fanatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Fanatik ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Fanatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Fanatik ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Fanatik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanatik například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Fanatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fanatik? Kdo to byl Fanatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanatik? Definice pojmu Fanatik se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.