Kdo je to?
Kdo je Stejk? Životopis Stejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Stejk

Kdo je Stejk? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, přezdívky

YouTuber Jakub Steklý, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Stejk, se narodil 4. května 1992 v Chlumci nad Cidlinou. Patří mezi největší české influencery, který má na platformě YouTube víc než jeden milion odběratelů. Dětství strávil v Lázních Bohdaneč, po základní škole však nastoupil na střední v Pardubicích.
Během studia na Obchodní akademii si založil vlastní YouTube kanál s názvem Stejk a začal tvořit online. Po maturitě nastoupil i na Univerzitu v Pardubicích, skloubit natáčení videí se studiem však bylo stále těžší. Jelikož již v té době byla online tvorba jeho plnohodnotnou prací, studium přerušil a z vysoké školy odešel.
Býval pravidelným hostem na influencerských akcí jako Utubering.
V roce 2014 byl osloven televizí Óčko a byl mu nabídnut vlastní pořad Dotykáč. V něm se věnoval tématu mobilních aplikací. Po dvou letech Jakub práci na pořadu ukončil, a tím se přestal vysílat i Dotykáč. Později vystupoval i na televizi Prima Cool v pořadu Hrajeme s Alim.
V roce 2015 byl magazínem Forbes zařazen do seznamu 77 nejvlivnějších Čechů, kteří se pohybují na sociálních sítích.
Drží rekord v počtu vydaných týdenních vlogů. Natáčí je nepřetržitě od května 2016 a ukazuje v nich události ze svého osobního života. Kromě pravidelných týdenních vlogů patří do jeho repertoáru též série 20 faktů, v níž divákům přináší vždy dvacet náhodných informací o vybraném tématu (filmy, osobnosti, pořady aj.).
Dále pak 20 fotek, 20 map, který ti ve škole neukázali, 20 filmových chyb, vtipy, sexuální trapasy, ochutnávky, rozbalovačky, mystery boxy nebo guinnessovy rekordy. Guinnessovy rekordy jsou ostatně velkým Stejkovým koníčkem. Několik jich dokonce sám překonal.
Dlouho pracoval sám, v současnosti však spolupracuje s lidmi, které mu pomáhají se střihem i přípravou videí. Zejména Jakubův kamarád Libor.
V létě 2022 začal spolu s přítelem Martinem Molnárem natáčet Hype-Cast Podcast. V tomto podcastu se buď pánové baví na různá témata jen mezi sebou, často si však zvou slavné hosty, s nimiž dělají rozhovory. Do jejich studia již zavítal například Ondřej Sokol, Simona Krajnová, Jirka Král, Jakub Štáfek, Kazma nebo Xindl X. Hype-Cast ovšem míří výš a touží po takových hostech jako je Jiřina Bohdalová nebo Leoš Mareš.
V roce 2023 se Hype-Cast Podcast umístil na první příčce v kategorii Zábava v anketě Podcast roku. Ve stejné době také získal Hype-Cast prestižní ocenění, jakým je Křišťálová lupa.
V roce 2014 začal randit se spolužačkou z vysoké školy Martinou Korelovou, se kterou je ve vztahu dodnes. Bydlí ve společném bytě v Pardubicích, v budoucnu se však plánují stěhovat do Prahy, kde vlastní nový byt. Do hlavního města se také v létě 2023 přestěhovalo podcastové studio i Stejkovo vlastní studio.
V srpnu 2023 se svým fanouškům svěřil se zdravotními komplikacemi. Byla mu diagnostikována dědičná choroba postihující zažívací ústrojí zvaná Divertikulitida.Kdo je Stejk? Životopis Stejk, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Hlavní data o osobě Stejk

Národnost: česká
Datum narození: 4. května 1992
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou

Sdílejte tuto stránku s osobností Stejk s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Potenciometr? Vzpomenete si na definici slova Kuskus? Rozumíte pojmu Cytoplazma? Vzpomněli byste si na význam slova Erythritol?

Klíčová slova: wikipedie, lexikon, kdy se narodil Stejk?, Stejk, národnost, popis, Stejk, osobnost, biografie, datum narození, životopis, místo narození, kde se narodil Stejk?, přezdívky, přezdívky, osobnosti

Pojem Stejk je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stejk ve Wikimedia Commons

Hledat termín Stejk ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Stejk na Google.cz

Zkusit najít frázi Stejk na Google obrázcích

Vyhledat termín Stejk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Stejk například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Stejk? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Stejk? Kdy se narodil Stejk? Kde se narodil Stejk? Stejk patří do sekce Přezdívky

Sepsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Stejk kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stejk i v jiné kategorii než je přezdívky.