Kdo je to?
Kdo je to Režisér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Režisér? Lidé, profese

Kdo je to Režisér?

Jaký je význam slova Režisér? Co to znamená?

Režisér je umělec, tvůrce, který propojuje různé části a prvky různorodých dějů do celkového díla. Může se jednat o divadelní, rozhlasový, filmový nebo televizní útvar. Režisér řídí práci celého týmu pracovníků všech profesí pracujících v dramatickém umění.
Často bývá také autorem celého díla nebo námětu. Režírovat může také hudební pořady nebo dabing. Samotná činnost režiséra se označuje jako režie.Kdo je to Režisér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Režisér? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Režisér sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Infekce? Znáte pojem Logopedie? Znáte pojem Čtvrtkmen? Vzpomenete si na definici slova Eskrima?

Klíčová slova: vysvětlení, profese, informace, termín, wiki, význam, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, původ slova, formulace, co znamená, význam pojmu, Režisér, popis, wikipedie

Pojem Režisér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Režisér hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Režisér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Režisér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Režisér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Režisér ve Wikimedia Commons

Najít slovo Režisér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Režisér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Režisér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Režisér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Režisér? Definice pojmu Režisér se nachází v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Režisér i v jiné části webu než je kategorie profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.