Kdo je to?
Kdo je to Režisér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Režisér? Lidé, profese

Kdo je to Režisér?

Co znamená a jaký je význam slova Režisér?

Režisér je umělec, tvůrce, který propojuje různé části a prvky různorodých dějů do celkového díla. Může se jednat o divadelní, rozhlasový, filmový nebo televizní útvar. Režisér řídí práci celého týmu pracovníků všech profesí pracujících v dramatickém umění.
Často bývá také autorem celého díla nebo námětu. Režírovat může také hudební pořady nebo dabing. Samotná činnost režiséra se označuje jako režie.Kdo je to Režisér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Režisér? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Režisér s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Infekce? Znáte termín Debugger? Znáte pojem Aperol? Víte, co je to Pověst?

Klíčová slova: definice, termín, Režisér, informace, význam slova, význam, wiki, přesný výraz, formulace, wikipedie, pojem, původ slova, přesný význam, etymologie, heslo, profese

Pojem Režisér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Režisér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Režisér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Režisér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Režisér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Režisér například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Režisér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Režisér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Režisér? Definice pojmu Režisér se nachází v kategorii Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Režisér hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.