Kdo je to?
Kdo je Veronika Žilková? Životopis Veronika Žilková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Veronika Žilková

Kdo je Veronika Žilková? Životopis, informace, biografie, herectví

Veronika Žilková je nejen známá herečka, ale také manželka politika a populárního herce Martina Stropnického. Je také matkou herce Vincenta Navrátila a modelky Agáty Prachařové. Sama začínala uměleckou kariéru v divadle – v Činoherním klubu a Divadle na Vinohradech- a ve filmu, poprvé jako Dívka s mušlí. Na nějakou dobu dala přednost mateřským povinnostem, pak vystupovala v seriálech My všichni školou povinní, Druhý dech, Přítelkyně z domu smutku a ve filmu Zapomenuté světlo. Spolupracovala i na parodii Tele Tele na TV Nova. Následovaly seriály Vyprávěj, Cukrárna, Všechny moje lásky, Soukromé pasti, filmy, Otesánek nebo Babovřesky.
V této době se Veronika Žilková také vrátila k divadlu. Vystupování však omezila vzhledem k diplomatické kariéře manžela.Kdo je Veronika Žilková? Životopis Veronika Žilková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Veronika Žilková

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1961
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Veronika Žilková můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova EKG? Znáte definici termínu ČNB? Víte co je Gotika? Pamatujete si definici pojmu Feudalismus?

Klíčová slova: kdo je Veronika Žilková?, Veronika Žilková, wikipedie, wiki, biografie, zajímavosti, kdy se narodila Veronika Žilková?, místo narození, život, popis, lexikon, Veronika Žilková, kde se narodila Veronika Žilková?, životopis, vysvětlení, informace

Pojem Veronika Žilková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Veronika Žilková na Google.cz

Zkusit najít termín Veronika Žilková ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veronika Žilková ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Veronika Žilková na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Veronika Žilková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Žilková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Veronika Žilková? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Veronika Žilková? Kdy se narodila Veronika Žilková? Kde se narodila Veronika Žilková? Veronika Žilková se nachází v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Veronika Žilková kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Žilková i v jiné kategorii než je herectví.