Kdo je to?
Kdo je Veronika Žilková? Životopis Veronika Žilková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Veronika Žilková?

Kdo je Veronika Žilková? Životopis, informace, biografie, herectví

Veronika Žilková je nejen známá herečka, ale také manželka politika a populárního herce Martina Stropnického. Je také matkou herce Vincenta Navrátila a modelky Agáty Prachařové. Sama začínala uměleckou kariéru v divadle – v Činoherním klubu a Divadle na Vinohradech- a ve filmu, poprvé jako Dívka s mušlí. Na nějakou dobu dala přednost mateřským povinnostem, pak vystupovala v seriálech My všichni školou povinní, Druhý dech, Přítelkyně z domu smutku a ve filmu Zapomenuté světlo. Spolupracovala i na parodii Tele Tele na TV Nova. Následovaly seriály Vyprávěj, Cukrárna, Všechny moje lásky, Soukromé pasti, filmy, Otesánek nebo Babovřesky.
V této době se Veronika Žilková také vrátila k divadlu. Vystupování však omezila vzhledem k diplomatické kariéře manžela.Kdo je Veronika Žilková? Životopis Veronika Žilková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Veronika Žilková

Národnost: česká
Datum narození: 16.10.1961
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veronika Žilková s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Omalovánka? Vzpomenete si na definici slova Tyfus? Víte co je Vyhřezlá ploténka? Vzpomněli byste si na význam slova Sčítanec?

Klíčová slova: herectví, lexikon, místo narození, Veronika Žilková, biografie, wiki, herectví, popis, informace, národnost, zajímavosti, kdo je Veronika Žilková?, vysvětlení, kde se narodila Veronika Žilková?, život, kdy se narodila Veronika Žilková?

Pojem Veronika Žilková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Veronika Žilková ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Veronika Žilková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Veronika Žilková ve Wikipedii

Hledat frázi Veronika Žilková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Žilková například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Veronika Žilková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Veronika Žilková? Kdy se narodila Veronika Žilková? Kde se narodila Veronika Žilková? Veronika Žilková je v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Veronika Žilková kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Žilková i v jiné kategorii než je herectví.