Kdo je to?
Kdo je Petra Janů? Životopis Petra Janů, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Petra Janů

Kdo je Petra Janů? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Petra Janů, původně Jana Petrů, je zpěvačka pop music a také herečka. Uměleckou kariéru zahájila v divadle Semafor, potom zpívala v kapele Pro-rock. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, jednou i na prvním místě. Postupně přecházela od rocku k pop music. Vydala velmi úspěšná alba a hrála a zpívala i v muzikálech.
Petra Janů spolupracovala s populárními skladateli, velkým přínosem byla především spolupráce s Petrem Jandou a Otou Petřinou.Kdo je Petra Janů? Životopis Petra Janů, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Petra Janů

Národnost: česká
Datum narození: 19. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petra Janů s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Akumulátor? Vzpomněli byste si na význam slova Humus? Vzpomněli byste si na význam slova Mobbing? Znáte definici termínu Hematokrit?

Klíčová slova: hudba, wikipedie, vysvětlení, lexikon, informace, kdy se narodila Petra Janů?, místo narození, narození, Petra Janů, datum narození, osobnost, kdo je Petra Janů?, wiki, život, národnost, životopis

Pojem Petra Janů je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Petra Janů ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Petra Janů na Google obrázcích

Hledat frázi Petra Janů ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Petra Janů ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Petra Janů ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Janů například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Petra Janů?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petra Janů? Kdy se narodila Petra Janů? Kde se narodila Petra Janů? Petra Janů se nachází v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Petra Janů dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Janů i v jiné kategorii než je hudba.