Kdo je to?
Kdo je to Petra Janů? Životopis Petra Janů, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petra Janů?

Kdo je to Petra Janů? Stručný životopis

Petra Janů, původně Jana Petrů, je zpěvačka pop music a také herečka. Uměleckou kariéru zahájila v divadle Semafor, potom zpívala v kapele Pro-rock. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, jednou i na prvním místě. Postupně přecházela od rocku k pop music. Vydala velmi úspěšná alba a hrála a zpívala i v muzikálech.
Petra Janů spolupracovala s populárními skladateli, velkým přínosem byla především spolupráce s Petrem Jandou a Otou Petřinou.Kdo je to Petra Janů? Životopis Petra Janů, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Petra Janů

Národnost: česká
Datum narození: 19. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Petra Janů s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Samohláska? Vzpomněli byste si na význam slova Odvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Raw strava? Znáte definici termínu Epifyt?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, Petra Janů, popis, odborný výraz, formulace, hudba, definice, vysvětlení, termín, heslo, slovo, význam pojmu, pojem, popis, informace

Pojem Petra Janů je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Petra Janů ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Petra Janů ve Wikipedii

Najít termín Petra Janů ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Petra Janů ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Janů například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Petra Janů?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petra Janů? Kdo to byl Petra Janů? Kdy se narodil Petra Janů? Kde se narodil Petra Janů? Petra Janů je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Petra Janů řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Janů i v jiné kategorii než je hudba.