Kdo je to?
Kdo je to Petra Janů? Životopis Petra Janů, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petra Janů?

Kdo je to Petra Janů? Stručný životopis

Petra Janů, původně Jana Petrů, je zpěvačka pop music a také herečka. Uměleckou kariéru zahájila v divadle Semafor, potom zpívala v kapele Pro-rock. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, jednou i na prvním místě. Postupně přecházela od rocku k pop music. Vydala velmi úspěšná alba a hrála a zpívala i v muzikálech.
Petra Janů spolupracovala s populárními skladateli, velkým přínosem byla především spolupráce s Petrem Jandou a Otou Petřinou.Kdo je to Petra Janů? Životopis Petra Janů, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Petra Janů s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Petra Janů

Národnost: česká
Datum narození: 19. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Atletika? Vzpomněli byste si na význam slova Romaneto? Znáte pojem Enzym? Znáte pojem Řapík?

Klíčová slova: původ slova, hudba, co je to Petra Janů?, slovo, co znamená, definice, popis, význam, termín, heslo, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, popis, wiki

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Petra Janů? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petra Janů? Kdo to byl Petra Janů? Kdy se narodil Petra Janů? Kde se narodil Petra Janů? Petra Janů je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petra Janů dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Janů i v jiné kategorii než je hudba.