Kdo je to?
Kdo je to Petra Janů? Životopis Petra Janů, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petra Janů?

Kdo je to Petra Janů? Stručný životopis

Petra Janů, původně Jana Petrů, je zpěvačka pop music a také herečka. Uměleckou kariéru zahájila v divadle Semafor, potom zpívala v kapele Pro-rock. Pravidelně se umisťovala v anketě Zlatý slavík, jednou i na prvním místě. Postupně přecházela od rocku k pop music. Vydala velmi úspěšná alba a hrála a zpívala i v muzikálech.
Petra Janů spolupracovala s populárními skladateli, velkým přínosem byla především spolupráce s Petrem Jandou a Otou Petřinou.Kdo je to Petra Janů? Životopis Petra Janů, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Petra Janů

Národnost: česká
Datum narození: 19. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petra Janů? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Samohláska? Znáte termín Oukrop? Vzpomněli byste si na význam slova Raw strava? Víte, co je to Čolek?

Klíčová slova: kdo je Petra Janů?, popis, informace, slovo, definice, popis, synonymum, původ slova, etymologie, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, formulace, lexikon, pojem, kdo to je

Pojem Petra Janů je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Petra Janů ve Wikislovníku

Zkusit najít Petra Janů ve Wikipedii

Vyhledat výraz Petra Janů v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Petra Janů ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Janů například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Petra Janů? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petra Janů? Kdo to byl Petra Janů? Kdy se narodil Petra Janů? Kde se narodil Petra Janů? Petra Janů je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Petra Janů kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Janů i v jiné kategorii než je hudba.