Kdo je to?
Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Biskup?

Jaký je význam slova Biskup? Co to znamená?

Biskup je označení církevního hodnostáře. Biskup stojí v čele diecéze, což je v církvi správní jednotka, která se dále dělí na farnosti. Katolická církev považuje biskupy za nástupce apoštolů.Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Biskup s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Workshop? Znáte definici termínu Jilm? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osmifinále? Pamatujete si definici pojmu Monetární politika?

Klíčová slova: formulace, význam, křesťanství, heslo, informace, přesný význam, slovo, původ slova, co znamená, vysvětlení, kdo to je, popis, kdo je Biskup?, pojem, termín, synonymum

Pojem Biskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Biskup

Vyhledat slovo Biskup na Google.cz

Hledat termín Biskup ve Wikislovníku

Zkusit najít Biskup ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Biskup na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Biskup například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Biskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Biskup? Kdo to byl Biskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Biskup? Definice pojmu Biskup je v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?