Kdo je to?
Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Biskup?

Jaký je význam slova Biskup? Co to znamená?

Biskup je označení církevního hodnostáře. Biskup stojí v čele diecéze, což je v církvi správní jednotka, která se dále dělí na farnosti. Katolická církev považuje biskupy za nástupce apoštolů.Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Biskup s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Workshop? Pamatujete si definici pojmu Copyright? Vzpomněli byste si co znamená slovo Debaras? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kultivátor?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, Biskup, heslo, kdo je Biskup?, formulace, etymologie, synonymum, význam slova, wiki, slovo, popis, přesný význam, odborný výraz, informace, lexikon

Pojem Biskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Biskup

Hledat heslo Biskup ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Biskup ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Biskup na Google.cz

Hledat termín Biskup ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Biskup například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Biskup? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Biskup? Kdo to byl Biskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Biskup? Definice pojmu Biskup se nachází v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Biskup i v jiné kategorii než v křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?