Kdo je to?
Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Biskup?

Jaký je význam slova Biskup? Co to znamená?

Biskup je označení církevního hodnostáře. Biskup stojí v čele diecéze, což je v církvi správní jednotka, která se dále dělí na farnosti. Katolická církev považuje biskupy za nástupce apoštolů.Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Biskup? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Workshop? Víte, co je to Syntaktická chyba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osmifinále? Rozumíte pojmu Galaretka?

Klíčová slova: definice, wiki, heslo, slovo, kdo je Biskup?, křesťanství, kdo to je, formulace, význam pojmu, odborný výraz, význam slova, pojem, popis, přesný význam, synonymum, co znamená

Pojem Biskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Biskup doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Biskup ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Biskup ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Biskup na Youtube

Vyhledat slovo Biskup ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Biskup například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Biskup

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Biskup? Kdo to byl Biskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Biskup? Definice pojmu Biskup patří do sekce křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Biskup i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?