Kdo je to?
Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Kdo je to Biskup?

Jaký je význam slova Biskup? Co to znamená?

Biskup je označení církevního hodnostáře. Biskup stojí v čele diecéze, což je v církvi správní jednotka, která se dále dělí na farnosti. Katolická církev považuje biskupy za nástupce apoštolů.Kdo je to, byl Biskup? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Biskup? Lidé, křesťanství

Tento text (Biskup) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Workshop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bitcoin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Debaras? Znáte termín Ratan?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, formulace, původ slova, popis, termín, synonymum, odborný výraz, definice, význam, křesťanství, vysvětlení, význam pojmu, slovo, přesný výraz, význam slova

Pojem Biskup je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Biskup zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Biskup ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Biskup v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Biskup ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Biskup na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Biskup například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Biskup

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Biskup? Kdo to byl Biskup? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Biskup? Definice pojmu Biskup je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?