Kdo je to?
Kdo je to Pošahanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pošahanec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pošahanec?

Jaký je význam slova Pošahanec? Co to znamená?

Pošahanec je hanlivé označení pro člověka mdlého rozumu a podivného chování, popřípadě člověka s neobvyklými zájmy nebo velmi zvláštním jednáním, které se již vymyká obvyklým normám.
Jinak je také pošahanec nazýván magorem, idiotem, pomatencem a dalšími vulgárními výrazy. Takto pojmenován může být člověk jakéhokoli věku.


Kdo je to Pošahanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pošahanec? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Pošahanec? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čedar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mandát? Víte, co je to Alkovna? Znáte termín Hereze?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, Pošahanec, přesný význam, termín, přesný výraz, význam pojmu, slovo, odborný výraz, hanlivé, wiki, definice, synonymum, heslo, původ slova, hanlivé

Pojem Pošahanec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Pošahanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Pošahanec na Youtube

Najít heslo Pošahanec na Google obrázcích

Vyhledat výraz Pošahanec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Pošahanec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pošahanec například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pošahanec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Pošahanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pošahanec? Definice pojmu Pošahanec je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).