Kdo je to?
Kdo je to, byl Pošahanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pošahanec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pošahanec?

Co znamená a jaký je význam slova Pošahanec?

Pošahanec je hanlivé označení pro člověka mdlého rozumu a podivného chování, popřípadě člověka s neobvyklými zájmy nebo velmi zvláštním jednáním, které se již vymyká obvyklým normám.
Jinak je také pošahanec nazýván magorem, idiotem, pomatencem a dalšími vulgárními výrazy. Takto pojmenován může být člověk jakéhokoli věku.


Kdo je to, byl Pošahanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pošahanec? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pošahanec se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čedar? Znáte definici termínu Činohra? Víte, co je to Iontový nápoj? Pamatujete si definici pojmu Premisa?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, informace, heslo, popis, odborný výraz, význam pojmu, co je to Pošahanec?, přesný význam, popis, lexikon, kdo je Pošahanec?, etymologie, co znamená, definice, původ slova

Pojem Pošahanec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pošahanec ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Pošahanec na Google.cz

Hledat termín Pošahanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Pošahanec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pošahanec například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pošahanec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pošahanec? Kdo to byl Pošahanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pošahanec? Definice pojmu Pošahanec je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.