Kdo je to?
Kdo je to, byl Fluktuant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fluktuant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fluktuant?

Co znamená a jaký je význam slova Fluktuant?

Fluktuant je osoba, která často bezdůvodně mění zaměstnání případně jiný kolektiv (např. sportovní klub). Fluktuanti jsou personalisty považováni za nespolehlivé zaměstnance a mají proto menší šanci na přijetí do zaměstnání. Lidé, kteří v posledních letech častěji měnili zaměstnání by si proto měli na pohovor připravit důvěryhodné vysvětlení proč ke změnám docházelo.Kdo je to, byl Fluktuant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fluktuant? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fluktuant s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Transparentní účet? Vzpomenete si na definici slova Genetika? Víte, co je to EEG? Vzpomněli byste si na význam slova Ragú?

Klíčová slova: definice, vlastnosti, popis, kdo je Fluktuant?, přesný výraz, slovo, vysvětlení, wiki, význam, význam slova, původ slova, co znamená, heslo, synonymum, odborný výraz, pojem

Pojem Fluktuant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Fluktuant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Fluktuant ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Fluktuant na Google.cz

Najít heslo Fluktuant ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Fluktuant například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Fluktuant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fluktuant? Kdo to byl Fluktuant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fluktuant? Definice pojmu Fluktuant se nachází v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Fluktuant hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).