Kdo je to?
Kdo je to, byl Fluktuant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fluktuant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fluktuant?

Co znamená a jaký je význam slova Fluktuant?

Fluktuant je osoba, která často bezdůvodně mění zaměstnání případně jiný kolektiv (např. sportovní klub). Fluktuanti jsou personalisty považováni za nespolehlivé zaměstnance a mají proto menší šanci na přijetí do zaměstnání. Lidé, kteří v posledních letech častěji měnili zaměstnání by si proto měli na pohovor připravit důvěryhodné vysvětlení proč ke změnám docházelo.Kdo je to, byl Fluktuant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fluktuant? Lidé, vlastnosti

Definici slova Fluktuant můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Funkční prádlo? Víte, co je to Bércový vřed? Víte, co je to HDP? Rozumíte pojmu Kolečko?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, synonymum, termín, význam pojmu, informace, vysvětlení, přesný výraz, Fluktuant, co je to Fluktuant?, slovo, pojem, popis, formulace, popis, lexikon

Pojem Fluktuant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Fluktuant ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Fluktuant ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Fluktuant na Youtube

Hledat frázi Fluktuant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fluktuant například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fluktuant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fluktuant? Kdo to byl Fluktuant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fluktuant? Definice pojmu Fluktuant patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).