Kdo je to?
Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Kdo je to Tatar?

Jaký je význam slova Tatar? Co to znamená?

Tatar je příslušníkem turkického národa Tatarů. V současnosti je na světě asi 8 milionů Tatarů, kteří žijí hlavně v Ruské federaci v Tatarstánu a Baškorstánu. Vyznamné menšiny Tatarů žijí v Uzbekistánu, Kazachstánu a na Ukrajině (na Krymu). Většina Tatarů vyznává sunnitský islám, menšina pravoslavné křesťanství. Tataři mají svůj jazyk tatarštinu, její znalost se však mezi mladou generací pomalu vytrácí.Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Tatar? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hraška? Víte co je Mysl? Znáte definici termínu Dialýza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Světelné znečištění?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, původ slova, národnost, slovo, heslo, co znamená, synonymum, co je to Tatar?, přesný výraz, informace, popis, wiki, lexikon, přesný význam, formulace

Pojem Tatar je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tatar ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Tatar ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tatar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Tatar ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatar například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tatar

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tatar? Kdo to byl Tatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tatar? Definice pojmu Tatar je v kategorii národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?