Kdo je to?
Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Kdo je to Tatar?

Jaký je význam slova Tatar? Co to znamená?

Tatar je příslušníkem turkického národa Tatarů. V současnosti je na světě asi 8 milionů Tatarů, kteří žijí hlavně v Ruské federaci v Tatarstánu a Baškorstánu. Vyznamné menšiny Tatarů žijí v Uzbekistánu, Kazachstánu a na Ukrajině (na Krymu). Většina Tatarů vyznává sunnitský islám, menšina pravoslavné křesťanství. Tataři mají svůj jazyk tatarštinu, její znalost se však mezi mladou generací pomalu vytrácí.Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tatar? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kafr? Znáte definici termínu Workout? Znáte definici termínu Vegetariánství? Pamatujete si definici pojmu Aristokracie?

Klíčová slova: význam, etymologie, popis, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, wiki, co je to Tatar?, formulace, co znamená, přesný význam, význam pojmu, definice, informace, vysvětlení, heslo

Pojem Tatar je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tatar zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Tatar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Tatar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Tatar ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Tatar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatar například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Tatar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tatar? Kdo to byl Tatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tatar? Definice pojmu Tatar je v sekci národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Tatar hledat i v jiných kategoriích (než národnost).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?