Kdo je to?
Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Kdo je to Tatar?

Jaký je význam slova Tatar? Co to znamená?

Tatar je příslušníkem turkického národa Tatarů. V současnosti je na světě asi 8 milionů Tatarů, kteří žijí hlavně v Ruské federaci v Tatarstánu a Baškorstánu. Vyznamné menšiny Tatarů žijí v Uzbekistánu, Kazachstánu a na Ukrajině (na Krymu). Většina Tatarů vyznává sunnitský islám, menšina pravoslavné křesťanství. Tataři mají svůj jazyk tatarštinu, její znalost se však mezi mladou generací pomalu vytrácí.Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Definici slova Tatar můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hraška? Znáte definici termínu Systém? Znáte definici termínu Dialýza? Pamatujete si definici pojmu Vidimace?

Klíčová slova: etymologie, pojem, kdo je Tatar?, popis, informace, odborný výraz, Tatar, popis, význam pojmu, co znamená, slovo, národnost, kdo to je, lexikon, synonymum, přesný výraz

Pojem Tatar je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Tatar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Tatar ve Wikislovníku

Najít heslo Tatar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Tatar ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatar například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Tatar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tatar? Kdo to byl Tatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tatar? Definice pojmu Tatar se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Tatar i v jiné sekci než je kategorie národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?