Kdo je to?
Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Kdo je to Tatar?

Jaký je význam slova Tatar? Co to znamená?

Tatar je příslušníkem turkického národa Tatarů. V současnosti je na světě asi 8 milionů Tatarů, kteří žijí hlavně v Ruské federaci v Tatarstánu a Baškorstánu. Vyznamné menšiny Tatarů žijí v Uzbekistánu, Kazachstánu a na Ukrajině (na Krymu). Většina Tatarů vyznává sunnitský islám, menšina pravoslavné křesťanství. Tataři mají svůj jazyk tatarštinu, její znalost se však mezi mladou generací pomalu vytrácí.Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tatar s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kafr? Znáte termín Karenční doba? Znáte definici termínu Vegetariánství? Víte, co je to Hédonismus?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, formulace, národnost, popis, vysvětlení, Tatar, etymologie, popis, definice, informace, lexikon, kdo to je, odborný výraz, slovo, význam slova

Pojem Tatar je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Tatar ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tatar ve Wikipedii

Vyhledat slovo Tatar na Google.cz

Hledat videa s názvem Tatar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatar například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Tatar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tatar? Kdo to byl Tatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tatar? Definice pojmu Tatar se nachází v sekci národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Tatar i v jiné sekci než je kategorie národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?