Kdo je to?
Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Kdo je to Tatar?

Jaký je význam slova Tatar? Co to znamená?

Tatar je příslušníkem turkického národa Tatarů. V současnosti je na světě asi 8 milionů Tatarů, kteří žijí hlavně v Ruské federaci v Tatarstánu a Baškorstánu. Vyznamné menšiny Tatarů žijí v Uzbekistánu, Kazachstánu a na Ukrajině (na Krymu). Většina Tatarů vyznává sunnitský islám, menšina pravoslavné křesťanství. Tataři mají svůj jazyk tatarštinu, její znalost se však mezi mladou generací pomalu vytrácí.Kdo je to, byl Tatar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tatar? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Tatar se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Daňová evidence? Znáte definici termínu Souhláska? Znáte definici termínu Genmaiča? Pamatujete si definici pojmu Ekologie?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, národnost, termín, odborný výraz, heslo, kdo to je, pojem, wiki, Tatar, vysvětlení, etymologie, přesný význam, význam pojmu, co znamená, popis

Pojem Tatar je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Tatar na Google.cz

Hledat pojem Tatar ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Tatar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Tatar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatar například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Tatar, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tatar? Kdo to byl Tatar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tatar? Definice pojmu Tatar je v kategorii národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?