Kdo je to?
Kdo je Pavla Gajdošíková? Životopis Pavla Gajdošíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Pavla Gajdošíková

Kdo je Pavla Gajdošíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Česká herečka Pavla Gajdošíková se narodila 3. července 1991 v Otrokovicích. K herectví se dostala vlastně náhodou, jelikož zavítala na konkurz do muzikálu Šumař na střeše ve zlínském divadle, který jí otevřel brány do divadelního světa.
Jelikož ji to táhlo k herectví, vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a prakticky ihned po jejím absolvování začala působit jako profesionální herečka v divadle Petra Bezruče právě v Ostravě odkud roku 2020 přešla do Prahy do hereckého souboru Divadla pod Palmovkou. V současnosti ji diváci mohou také vidět na prknech ostravského Divadla Mír.
Její debut před kamerou přišel v roce 2011, když si zahrála ve filmu Vždyť se skoro nic nestalo. Později ji mohli diváci vidět také ve snímcích Don´t Stop, Hořící keř, Volným pádem, Hrana zlomu, Chyby nebo Vidět Salisbury.
Kromě filmů má na kontě i několik seriálů, z nichž stojí za zmínku mnoho kriminálek jako jsou případy 1. oddělení, Specialisté, místo zločinu Ostrava či Odznak Vysočina. Gajdošíková si ale zahrála i v humorné minisérii Zkáza Dejvického divadla v režii Miroslava Krobota, kde se objevila po boku Ivana Trojana, Václava Neužila, Jaroslava Plesla, Hynka Čermáka, Simony Babčákové a dalších.
V roce 2021 ji mohli diváci potkávat na televizních obrazovkách díky roli v Anatomii života a o rok později následoval rodinný komediální seriál Špunti na cestě. Mezi její nejnovější projekty pak patří minisérie Sedm schodů k moci, která se zabývá morálně problematickým stoupáním po společenském a profesním žebříčku, a v níž ústřední dvojici ztvárnili Eva Podzimková a Jiří Vyorálek.
Kromě toho, že je Pavla Gajdošíková nadaná herečka je také šikovnou zpěvačkou. Nějakou dobu působila v rámci hudební skupiny Tamala, která se zaměřuje na takzvaný garážový rock, a vystupovala také společně s ostravskou filharmonií.
Pro Českou televizi natáčí pořad Bajkovník určený nejmenším divákům, který je vysílán na televizi Déčko. Tento pořad si klade za cíl přiblížit dětem klasické bajky.Kdo je Pavla Gajdošíková? Životopis Pavla Gajdošíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Pavla Gajdošíková

Národnost: česká
Datum narození: 3. července 1991
Místo narození: Otrokovice

Sdílejte tuto stránku s osobností Pavla Gajdošíková s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Dokovací stanice? Víte co je Ergonomie? Víte co je ESP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epilog?

Klíčová slova: narození, kdy se narodila Pavla Gajdošíková?, herectví, datum narození, vysvětlení, kdo je Pavla Gajdošíková?, životopis, místo narození, zajímavosti, život, kde se narodila Pavla Gajdošíková?, popis, Pavla Gajdošíková, informace, národnost, wikipedie

Pojem Pavla Gajdošíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Pavla Gajdošíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Pavla Gajdošíková ve Wikipedii

Hledat termín Pavla Gajdošíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Pavla Gajdošíková na Google.cz

Zkusit najít termín Pavla Gajdošíková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavla Gajdošíková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Pavla Gajdošíková?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Pavla Gajdošíková? Kdy se narodila Pavla Gajdošíková? Kde se narodila Pavla Gajdošíková? Pavla Gajdošíková patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, šedé vousy, pavla Gajdošíková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Pavla Gajdošíková kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavla Gajdošíková i v jiné kategorii než je herectví.