Kdo je to?
Kdo je to Němčinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Němčinář? Lidé, Školství

Kdo je to Němčinář?

Co znamená a jaký je význam slova Němčinář?

Němčinář je učitel, který učí německý jazyk.
Němčináři a němčinářky jsou učitelé učící humanitní obor, konkrétně německý jazyk. Jejich cílem je naučit žáky a studenty komunikovat, číst a psát v německém jazyce, učí německou lingvistiku a součástí výuky může být i například kultura a obecné reálie německy mluvících zemí.
Němčinu na školách mohou učit pedagogové, kteří jazyk vystudovali na univerzitě a kteří mají splněné podmínky pro to stát se učitelem. Učitelé němčiny v soukromých institucích nebo soukromí učitelé nemusí nutně mít univerzitní vzdělání, mohou například učit na základě toho, že je němčina jejich mateřský jazyk či že v německy mluvící zemi dlouhodobě žili a získali například jazykové certifikáty.
Němčina se na českých školách často učí jako tzv. druhý jazyk (obvykle po angličtině). Žáci se s ní mohou setkat na základních i na středních školách.Kdo je to Němčinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Němčinář? Lidé, Školství

Definici pojmu Němčinář sdílejte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Kondiční cvičení? Pamatujete si definici pojmu Upgrade? Vzpomenete si na definici slova Pražské jaro? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ozonová díra?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, formulace, význam, etymologie, wikipedie, co znamená, definice, přesný výraz, Školství, vysvětlení, informace, přesný význam, význam slova, termín, wiki

Pojem Němčinář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Němčinář

Hledat videa s názvem Němčinář na Youtube

Najít slovo Němčinář ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Němčinář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Němčinář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Němčinář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Němčinář například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Němčinář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Němčinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Němčinář? Definice pojmu Němčinář je v kategorii Školství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).