Kdo je to?
Kdo je to Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Barbora Hrzánová?

Kdo je to Barbora Hrzánová? Stručný životopis

Barbora Hrzánová je herečka a zpěvačka, dcera známého herce Jiřího Hrzána. Absolvovala DAMU, poté působila v Národním divadle a Divadle Na zábradlí, hostovala v Divadle v Řeznické a v Divadle Na Jezerce. V současnosti není stálou členkou žádného souboru. Ocenění jako herečka získala za roli v Requiem pro panenku a v Rackovi od Čechova. Mnohá ocenění a nominace získala i za filmové role.
Barbora Hrzánová pracuje i v Českém rozhlase, zpívá a skládá písně ve skupině Condurango a píše knihy.Kdo je to Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Barbora Hrzánová

Národnost: česká
Datum narození: 22. dubna 1964
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Hrzánová s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Krepdešín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fanatismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Satén? Znáte termín Krevní obraz?

Klíčová slova: kdo to je, herectví, kdo je Barbora Hrzánová?, co znamená, heslo, pojem, co je to Barbora Hrzánová?, odborný výraz, informace, význam slova, definice, wiki, slovo, původ slova, lexikon, přesný výraz

Pojem Barbora Hrzánová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Barbora Hrzánová

Najít heslo Barbora Hrzánová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Barbora Hrzánová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Barbora Hrzánová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Barbora Hrzánová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Hrzánová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Hrzánová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Hrzánová? Kdo to byl Barbora Hrzánová? Kdy se narodil Barbora Hrzánová? Kde se narodil Barbora Hrzánová? Barbora Hrzánová patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Barbora Hrzánová kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Hrzánová i v jiné kategorii než je herectví.