Kdo je to?
Kdo je Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Barbora Hrzánová?

Kdo je Barbora Hrzánová? Životopis, informace, biografie, herectví

Barbora Hrzánová je herečka a zpěvačka, dcera známého herce Jiřího Hrzána. Absolvovala DAMU, poté působila v Národním divadle a Divadle Na zábradlí, hostovala v Divadle v Řeznické a v Divadle Na Jezerce. V současnosti není stálou členkou žádného souboru. Ocenění jako herečka získala za roli v Requiem pro panenku a v Rackovi od Čechova. Mnohá ocenění a nominace získala i za filmové role.
Barbora Hrzánová pracuje i v Českém rozhlase, zpívá a skládá písně ve skupině Condurango a píše knihy.Kdo je Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Barbora Hrzánová

Národnost: česká
Datum narození: 22. dubna 1964
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Barbora Hrzánová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Subsidiarita? Vzpomenete si na definici slova Azalka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Afekce? Vzpomněli byste si na význam slova Recese?

Klíčová slova: osobnosti, národnost, biografie, kdy se narodila Barbora Hrzánová?, wiki, popis, životopis, lexikon, kde se narodila Barbora Hrzánová?, herectví, zajímavosti, wikipedie, Barbora Hrzánová, osobnost, herectví, datum narození

Pojem Barbora Hrzánová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Barbora Hrzánová v dalších zdrojích

Najít pojem Barbora Hrzánová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Barbora Hrzánová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Barbora Hrzánová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Barbora Hrzánová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Hrzánová například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Hrzánová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Hrzánová? Kdy se narodila Barbora Hrzánová? Kde se narodila Barbora Hrzánová? Barbora Hrzánová patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Barbora Hrzánová řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Hrzánová i v jiné kategorii než je herectví.