Kdo je to?
Kdo je Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Barbora Hrzánová?

Kdo je Barbora Hrzánová? Životopis, informace, biografie, herectví

Barbora Hrzánová je herečka a zpěvačka, dcera známého herce Jiřího Hrzána. Absolvovala DAMU, poté působila v Národním divadle a Divadle Na zábradlí, hostovala v Divadle v Řeznické a v Divadle Na Jezerce. V současnosti není stálou členkou žádného souboru. Ocenění jako herečka získala za roli v Requiem pro panenku a v Rackovi od Čechova. Mnohá ocenění a nominace získala i za filmové role.
Barbora Hrzánová pracuje i v Českém rozhlase, zpívá a skládá písně ve skupině Condurango a píše knihy.Kdo je Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Barbora Hrzánová

Národnost: česká
Datum narození: 22. dubna 1964
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Barbora Hrzánová můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Subsidiarita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dextróza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tatarák? Znáte termín Edice?

Klíčová slova: osobnosti, životopis, kdo je Barbora Hrzánová?, datum narození, popis, vysvětlení, biografie, informace, herectví, život, národnost, Barbora Hrzánová, lexikon, kdy se narodila Barbora Hrzánová?, místo narození, herectví

Pojem Barbora Hrzánová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Barbora Hrzánová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Barbora Hrzánová na Google.cz

Vyhledat slovo Barbora Hrzánová ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Barbora Hrzánová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Hrzánová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Hrzánová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Hrzánová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Barbora Hrzánová? Kdy se narodila Barbora Hrzánová? Kde se narodila Barbora Hrzánová? Barbora Hrzánová se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Hrzánová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Hrzánová i v jiné kategorii než je herectví.