Kdo je to?
Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johny Machette?

Kdo je to Johny Machette? Stručný životopis

Johny Machette je známý rapper. Jeho vlastní jméno je Jonáš Čumrik. Je absolventem VOŠ, obor účetnictví a ekonomika. Studoval také obor nová média a žurnalistika. Nejdříve vystupoval s kapelou, poté se vydal na sólovou dráhu. Fanoušky si získal na festivalové soutěži a pak oblíbeným klipem Se zblázním. Zvítězil také v anketě Český slavík.
Brzy po tomto úspěchu vydal Johny Machette album Snílek. Úspěšnou píseň Spasitelé nazpíval s Ondřejem Brzobohatým, píseň Vánoční s youtuberkou Teri Blitzen.



Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Johny Machette

Národnost: česká
Datum narození: 14. srpna 1992
Místo narození: Třebechovice pod Orebem

Popis osobnosti Johny Machette můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Iontový nápoj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úzkost? Vzpomněli byste si na význam slova Liché číslo? Víte co je Polarizační brýle?

Klíčová slova: slovo, informace, odborný výraz, synonymum, Johny Machette, co znamená, hudba, význam slova, původ slova, kdo je Johny Machette?, lexikon, popis, co je to Johny Machette?, wiki, význam pojmu, pojem

Pojem Johny Machette je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Johny Machette ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Johny Machette ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Johny Machette ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Johny Machette ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Johny Machette například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Johny Machette? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Johny Machette? Kdo to byl Johny Machette? Kdy se narodil Johny Machette? Kde se narodil Johny Machette? Johny Machette se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Johny Machette kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johny Machette i v jiné kategorii než je hudba.