Kdo je to?
Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johny Machette?

Kdo je to Johny Machette? Stručný životopis

Johny Machette je známý rapper. Jeho vlastní jméno je Jonáš Čumrik. Je absolventem VOŠ, obor účetnictví a ekonomika. Studoval také obor nová média a žurnalistika. Nejdříve vystupoval s kapelou, poté se vydal na sólovou dráhu. Fanoušky si získal na festivalové soutěži a pak oblíbeným klipem Se zblázním. Zvítězil také v anketě Český slavík.
Brzy po tomto úspěchu vydal Johny Machette album Snílek. Úspěšnou píseň Spasitelé nazpíval s Ondřejem Brzobohatým, píseň Vánoční s youtuberkou Teri Blitzen.Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Johny Machette

Národnost: česká
Datum narození: 14. srpna 1992
Místo narození: Třebechovice pod Orebem

Líbí se stručný životopis s osobou Johny Machette? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Iontový nápoj? Znáte termín Niacin? Vzpomněli byste si na význam slova Liché číslo? Víte, co je to Čádor?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, význam pojmu, termín, popis, Johny Machette, definice, synonymum, kdo je Johny Machette?, informace, heslo, odborný výraz, wiki, vysvětlení, původ slova, co je to Johny Machette?

Pojem Johny Machette je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Johny Machette

Hledat frázi Johny Machette ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Johny Machette ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Johny Machette ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Johny Machette ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Johny Machette například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Johny Machette?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Johny Machette? Kdo to byl Johny Machette? Kdy se narodil Johny Machette? Kde se narodil Johny Machette? Johny Machette je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Johny Machette kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johny Machette i v jiné kategorii než je hudba.