Kdo je to?
Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johny Machette?

Kdo je to Johny Machette? Stručný životopis

Johny Machette je známý rapper. Jeho vlastní jméno je Jonáš Čumrik. Je absolventem VOŠ, obor účetnictví a ekonomika. Studoval také obor nová média a žurnalistika. Nejdříve vystupoval s kapelou, poté se vydal na sólovou dráhu. Fanoušky si získal na festivalové soutěži a pak oblíbeným klipem Se zblázním. Zvítězil také v anketě Český slavík.
Brzy po tomto úspěchu vydal Johny Machette album Snílek. Úspěšnou píseň Spasitelé nazpíval s Ondřejem Brzobohatým, píseň Vánoční s youtuberkou Teri Blitzen.Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Johny Machette

Národnost: česká
Datum narození: 14. srpna 1992
Místo narození: Třebechovice pod Orebem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Johny Machette s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Raut? Vzpomněli byste si na význam slova Definice? Vzpomněli byste si na význam slova Děropáč? Znáte definici termínu Mikropůjčka?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, termín, pojem, synonymum, Johny Machette, co znamená, přesný výraz, slovo, původ slova, popis, co je to Johny Machette?, heslo, hudba, wiki, význam slova

Pojem Johny Machette je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Johny Machette ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Johny Machette na Youtube

Zkusit najít frázi Johny Machette ve Wikipedii

Najít termín Johny Machette v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Johny Machette například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Johny Machette?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Johny Machette? Kdo to byl Johny Machette? Kdy se narodil Johny Machette? Kde se narodil Johny Machette? Johny Machette patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Johny Machette dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johny Machette i v jiné kategorii než je hudba.