Kdo je to?
Kdo je Johny Machette? Životopis Johny Machette, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Johny Machette

Kdo je Johny Machette? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Johny Machette je známý rapper. Jeho vlastní jméno je Jonáš Čumrik. Je absolventem VOŠ, obor účetnictví a ekonomika. Studoval také obor nová média a žurnalistika. Nejdříve vystupoval s kapelou, poté se vydal na sólovou dráhu. Fanoušky si získal na festivalové soutěži a pak oblíbeným klipem Se zblázním. Zvítězil také v anketě Český slavík.
Brzy po tomto úspěchu vydal Johny Machette album Snílek. Úspěšnou píseň Spasitelé nazpíval s Ondřejem Brzobohatým, píseň Vánoční s youtuberkou Teri Blitzen.Kdo je Johny Machette? Životopis Johny Machette, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Johny Machette

Národnost: česká
Datum narození: 14. srpna 1992
Místo narození: Třebechovice pod Orebem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Johny Machette s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Mobilizace? Znáte termín Aritmetický průměr? Vzpomněli byste si na význam slova Sanytr? Víte, co je to Varšavská smlouva?

Klíčová slova: wikipedie, národnost, datum narození, vysvětlení, místo narození, kdy se narodil Johny Machette?, hudba, narození, život, lexikon, osobnosti, kdo je Johny Machette?, Johny Machette, kde se narodil Johny Machette?, zajímavosti, osobnost

Pojem Johny Machette je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Johny Machette

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Johny Machette ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Johny Machette ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Johny Machette ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Johny Machette ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Johny Machette na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Johny Machette například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Johny Machette

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Johny Machette? Kdy se narodil Johny Machette? Kde se narodil Johny Machette? Johny Machette se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, sluchátka černá, johny Machette, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Johny Machette řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johny Machette i v jiné kategorii než je hudba.