Kdo je to?
Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Epidemiolog?

Jaký je význam slova Epidemiolog? Co to znamená?

Epidemiolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na zkoumání jevů, které ovlivňují zdravotní stav obyvatel a jejich nemocnost. Jeho závěry pak umožňují takové lékařské zásahy, které se provádějí v zájmu veřejného zdraví a prevence.
Epidemiolog se soustředí na vznik onemocnění, jeho studium, shromažďuje data a rozebírá je, sestavuje prognózy možného vývoje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Epidemiolog? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Karimatka? Pamatujete si definici pojmu Chvalozpěv? Víte, co je to Modem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zoom?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, lexikon, synonymum, heslo, etymologie, slovo, formulace, co znamená, přesný význam, pojem, Epidemiolog, informace, lékařství, popis, popis

Pojem Epidemiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Epidemiolog

Hledejte bez špehování slovo Epidemiolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Epidemiolog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Epidemiolog ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Epidemiolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Epidemiolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Epidemiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Epidemiolog? Kdo to byl Epidemiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Epidemiolog? Definice pojmu Epidemiolog je v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).