Kdo je to?
Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Epidemiolog?

Jaký je význam slova Epidemiolog? Co to znamená?

Epidemiolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na zkoumání jevů, které ovlivňují zdravotní stav obyvatel a jejich nemocnost. Jeho závěry pak umožňují takové lékařské zásahy, které se provádějí v zájmu veřejného zdraví a prevence.
Epidemiolog se soustředí na vznik onemocnění, jeho studium, shromažďuje data a rozebírá je, sestavuje prognózy možného vývoje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Epidemiolog sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Manga? Vzpomenete si na definici slova Špaldová mouka? Víte, co je to Check in? Vzpomněli byste si na význam slova Marakuja?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, heslo, co znamená, vysvětlení, popis, kdo to je, odborný výraz, popis, původ slova, Epidemiolog, přesný výraz, význam slova, co je to Epidemiolog?, kdo je Epidemiolog?, formulace

Pojem Epidemiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Epidemiolog

Vyhledat termín Epidemiolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Epidemiolog na Google.cz

Najít pojem Epidemiolog ve Wikipedii

Hledat heslo Epidemiolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Epidemiolog například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Epidemiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Epidemiolog? Kdo to byl Epidemiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Epidemiolog? Definice pojmu Epidemiolog se nachází v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.