Kdo je to?
Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Epidemiolog?

Jaký je význam slova Epidemiolog? Co to znamená?

Epidemiolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na zkoumání jevů, které ovlivňují zdravotní stav obyvatel a jejich nemocnost. Jeho závěry pak umožňují takové lékařské zásahy, které se provádějí v zájmu veřejného zdraví a prevence.
Epidemiolog se soustředí na vznik onemocnění, jeho studium, shromažďuje data a rozebírá je, sestavuje prognózy možného vývoje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Epidemiolog? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Manga? Pamatujete si definici pojmu Etážové topení? Víte, co je to Check in? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypercholesterolémie?

Klíčová slova: pojem, význam slova, heslo, Epidemiolog, původ slova, co je to Epidemiolog?, slovo, vysvětlení, synonymum, význam, informace, popis, wiki, kdo je Epidemiolog?, formulace, odborný výraz

Pojem Epidemiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Epidemiolog zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Epidemiolog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Epidemiolog na Youtube

Hledat slovo Epidemiolog ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Epidemiolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Epidemiolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Epidemiolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Epidemiolog? Kdo to byl Epidemiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Epidemiolog? Definice pojmu Epidemiolog je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.