Kdo je to?
Kdo je to Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Epidemiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Epidemiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Epidemiolog?

Epidemiolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na zkoumání jevů, které ovlivňují zdravotní stav obyvatel a jejich nemocnost. Jeho závěry pak umožňují takové lékařské zásahy, které se provádějí v zájmu veřejného zdraví a prevence.
Epidemiolog se soustředí na vznik onemocnění, jeho studium, shromažďuje data a rozebírá je, sestavuje prognózy možného vývoje a vyvozuje závěry.Kdo je to Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Epidemiolog? Lidé, lékařství

Tento text (Epidemiolog) můžete sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Eucerin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akné? Víte, co je to Depozitář? Víte co je Lymfodrenáž?

Klíčová slova: wiki, synonymum, slovo, co znamená, formulace, lexikon, wikipedie, přesný výraz, původ slova, definice, pojem, přesný výraz, význam pojmu, Epidemiolog, přesný význam, Epidemiolog

Pojem Epidemiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Epidemiolog na Google.cz

Hledat termín Epidemiolog ve Wikislovníku

Zkusit najít Epidemiolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Epidemiolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Epidemiolog na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Epidemiolog například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Epidemiolog

Nyní již víte Kdo je to Epidemiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Epidemiolog? Definice pojmu Epidemiolog patří do sekce Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz, heslo kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Epidemiolog i v jiné části webu než je kategorie lékařství.