Kdo je to?
Kdo je Candice Swanepoel? Životopis Candice Swanepoel, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Candice Swanepoel

Kdo je Candice Swanepoel? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Candice Susan Swanepoel je jihoafrická modelka a filantropka. Swanepoel se narodila v Jižní Africe a vyrůstala ve vesnici Mooi River. Její otec pochází ze Zimbabwe a matka z Jižní Afriky. V mládí byla Candice baletka. Do patnácti let chodila na soukromou školu St. Anne’s Diocesan College v nedalekém městě Hilton. V patnácti letech ji uviděl lovec talentů a modelů na bleším trhu v Durbanu.
Swanepoel se objevila na obálce časopisu Vogue ve více než desíti zemích světa, v několika zemích na obálce časopisu Elle, stejně jako časopisu GQ, Harper’s Bazaar, V, Allure, W a i-D.
Jako modelka světového formátu spolupracovala s módními značkami jako Chanel, Fendi, Tommy Hilfiger, Dolce and Gabbana, Michael Kors, Donna Karan, Jason Wu, Giambattista Valli, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Sportmax, Betsey Johnson, Stella McCartney, Givenchy, Versace, Viktor and Rolf, Jean Paul Gaultier, Christian Dior, Ralph Lauren a další.
Objevila se také v reklamních kampaních značek jako Tommy Hilfiger, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Givenchy, Versace, Tom Ford, Miu Miu, Rag and Bone, Ralph Lauren, Shiatzy Chen, Juicy Couture, Nike, True Religion, Colcci, Agua Bendita, Swarovski, Guess?, Blumarine, Diesel, Michael Kors.
Od roku 2007 pracuje taky pro značku Victoria’s Secret, kde se objevila v reklamách na spodní prádlo.
Roku 2010 se stala andílkem pro značku Victoria’s Secret.
Candice byla vybrána, aby na sobě měla Fantasy Bra (fantastická podprsenka) na Victoria’s Secret Fashion Show 2013. Tato podprsenka měla hodnotu 10 miliónů dolarů. Obsahovala přes čtyři tisíce drahých kamenů, mezi kterými byly rubíny, diamanty a safíry.
V roce 2016 ji časopis Forbes označil za osmou nejlépe vydělávající modelku na světě.
Swanepoel je ambasadorkou charity Mothers2mothers, která má za cíl dosáhnout generace bez viru HIV.Kdo je Candice Swanepoel? Životopis Candice Swanepoel, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Candice Swanepoel

Národnost: jihoafrická
Datum narození: 20. 10. 1988
Místo narození: Mooi River, Natal, Jihoafrická republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Candice Swanepoel s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Karenční doba? Znáte definici termínu Kognitivní? Vzpomenete si na definici slova Litecoin? Pamatujete si definici pojmu Baseball?

Klíčová slova: národnost, životopis, informace, narození, kde se narodila Candice Swanepoel?, popis, vysvětlení, místo narození, kdo je Candice Swanepoel?, kdy se narodila Candice Swanepoel?, zajímavosti, Candice Swanepoel, lexikon, osobnost, biografie, modeling

Pojem Candice Swanepoel je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Candice Swanepoel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Candice Swanepoel na Google.cz

Zkusit najít frázi Candice Swanepoel ve Wikislovníku

Najít pojem Candice Swanepoel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Candice Swanepoel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Candice Swanepoel například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Candice Swanepoel? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Candice Swanepoel? Kdy se narodila Candice Swanepoel? Kde se narodila Candice Swanepoel? Candice Swanepoel patří do sekce Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Candice Swanepoel dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Candice Swanepoel i v jiné kategorii než je modeling.