Kdo je to?
Kdo je Candice Swanepoel? Životopis Candice Swanepoel, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Candice Swanepoel?

Kdo je Candice Swanepoel? Životopis, informace, biografie, modeling

Candice Susan Swanepoel je jihoafrická modelka a filantropka. Swanepoel se narodila v Jižní Africe a vyrůstala ve vesnici Mooi River. Její otec pochází ze Zimbabwe a matka z Jižní Afriky. V mládí byla Candice baletka. Do patnácti let chodila na soukromou školu St. Anne’s Diocesan College v nedalekém městě Hilton. V patnácti letech ji uviděl lovec talentů a modelů na bleším trhu v Durbanu.
Swanepoel se objevila na obálce časopisu Vogue ve více než desíti zemích světa, v několika zemích na obálce časopisu Elle, stejně jako časopisu GQ, Harper’s Bazaar, V, Allure, W a i-D.
Jako modelka světového formátu spolupracovala s módními značkami jako Chanel, Fendi, Tommy Hilfiger, Dolce and Gabbana, Michael Kors, Donna Karan, Jason Wu, Giambattista Valli, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Sportmax, Betsey Johnson, Stella McCartney, Givenchy, Versace, Viktor and Rolf, Jean Paul Gaultier, Christian Dior, Ralph Lauren a další.
Objevila se také v reklamních kampaních značek jako Tommy Hilfiger, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Givenchy, Versace, Tom Ford, Miu Miu, Rag and Bone, Ralph Lauren, Shiatzy Chen, Juicy Couture, Nike, True Religion, Colcci, Agua Bendita, Swarovski, Guess?, Blumarine, Diesel, Michael Kors.
Od roku 2007 pracuje taky pro značku Victoria’s Secret, kde se objevila v reklamách na spodní prádlo.
Roku 2010 se stala andílkem pro značku Victoria’s Secret.
Candice byla vybrána, aby na sobě měla Fantasy Bra (fantastická podprsenka) na Victoria’s Secret Fashion Show 2013. Tato podprsenka měla hodnotu 10 miliónů dolarů. Obsahovala přes čtyři tisíce drahých kamenů, mezi kterými byly rubíny, diamanty a safíry.
V roce 2016 ji časopis Forbes označil za osmou nejlépe vydělávající modelku na světě.
Swanepoel je ambasadorkou charity Mothers2mothers, která má za cíl dosáhnout generace bez viru HIV.Kdo je Candice Swanepoel? Životopis Candice Swanepoel, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Candice Swanepoel

Národnost: jihoafrická
Datum narození: 20. 10. 1988
Místo narození: Mooi River, Natal, Jihoafrická republika

Tento text (Candice Swanepoel) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Romadur? Víte co je Paypal? Vzpomenete si na definici slova Uzlina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Omítkářský talíř?

Klíčová slova: informace, biografie, kdy se narodila Candice Swanepoel?, wikipedie, vysvětlení, život, Candice Swanepoel, wiki, lexikon, Candice Swanepoel, modeling, národnost, životopis, kde se narodila Candice Swanepoel?, osobnost, popis

Pojem Candice Swanepoel je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Candice Swanepoel

Najít termín Candice Swanepoel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Candice Swanepoel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Candice Swanepoel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Candice Swanepoel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Candice Swanepoel ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Candice Swanepoel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Candice Swanepoel? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Candice Swanepoel? Kdy se narodila Candice Swanepoel? Kde se narodila Candice Swanepoel? Candice Swanepoel patří do kategorie Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Candice Swanepoel třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Candice Swanepoel i v jiné kategorii než je modeling.