Kdo je to?
Kdo je Candice Swanepoel? Životopis Candice Swanepoel, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Candice Swanepoel?

Kdo je Candice Swanepoel? Životopis, informace, biografie, modeling

Candice Susan Swanepoel je jihoafrická modelka a filantropka. Swanepoel se narodila v Jižní Africe a vyrůstala ve vesnici Mooi River. Její otec pochází ze Zimbabwe a matka z Jižní Afriky. V mládí byla Candice baletka. Do patnácti let chodila na soukromou školu St. Anne’s Diocesan College v nedalekém městě Hilton. V patnácti letech ji uviděl lovec talentů a modelů na bleším trhu v Durbanu.
Swanepoel se objevila na obálce časopisu Vogue ve více než desíti zemích světa, v několika zemích na obálce časopisu Elle, stejně jako časopisu GQ, Harper’s Bazaar, V, Allure, W a i-D.
Jako modelka světového formátu spolupracovala s módními značkami jako Chanel, Fendi, Tommy Hilfiger, Dolce and Gabbana, Michael Kors, Donna Karan, Jason Wu, Giambattista Valli, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Sportmax, Betsey Johnson, Stella McCartney, Givenchy, Versace, Viktor and Rolf, Jean Paul Gaultier, Christian Dior, Ralph Lauren a další.
Objevila se také v reklamních kampaních značek jako Tommy Hilfiger, Oscar de la Renta, Prabal Gurung, Givenchy, Versace, Tom Ford, Miu Miu, Rag and Bone, Ralph Lauren, Shiatzy Chen, Juicy Couture, Nike, True Religion, Colcci, Agua Bendita, Swarovski, Guess?, Blumarine, Diesel, Michael Kors.
Od roku 2007 pracuje taky pro značku Victoria’s Secret, kde se objevila v reklamách na spodní prádlo.
Roku 2010 se stala andílkem pro značku Victoria’s Secret.
Candice byla vybrána, aby na sobě měla Fantasy Bra (fantastická podprsenka) na Victoria’s Secret Fashion Show 2013. Tato podprsenka měla hodnotu 10 miliónů dolarů. Obsahovala přes čtyři tisíce drahých kamenů, mezi kterými byly rubíny, diamanty a safíry.
V roce 2016 ji časopis Forbes označil za osmou nejlépe vydělávající modelku na světě.
Swanepoel je ambasadorkou charity Mothers2mothers, která má za cíl dosáhnout generace bez viru HIV.Kdo je Candice Swanepoel? Životopis Candice Swanepoel, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Candice Swanepoel

Národnost: jihoafrická
Datum narození: 20. 10. 1988
Místo narození: Mooi River, Natal, Jihoafrická republika

Zaujala vás biografie osobnosti Candice Swanepoel? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Romadur? Znáte termín Mešita? Vzpomenete si na definici slova Dividenda? Víte, co je to Arkáda?

Klíčová slova: kdo je Candice Swanepoel?, Candice Swanepoel, wikipedie, modeling, osobnosti, Candice Swanepoel, informace, životopis, popis, datum narození, biografie, osobnost, život, wiki, zajímavosti, lexikon

Pojem Candice Swanepoel je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Candice Swanepoel lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Candice Swanepoel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Candice Swanepoel na Youtube

Vyhledat výraz Candice Swanepoel na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Candice Swanepoel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Candice Swanepoel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Candice Swanepoel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Candice Swanepoel? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Candice Swanepoel? Kdy se narodila Candice Swanepoel? Kde se narodila Candice Swanepoel? Candice Swanepoel se nachází v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Candice Swanepoel dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Candice Swanepoel i v jiné kategorii než je modeling.