Kdo je to?
Kdo je to, byl Optik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optik? Lidé, profese

Kdo je to Optik?

Jaký je význam slova Optik? Co to znamená?

Optik je pracovníkem především v oční optice. Je absolventem vyššího odborného vzdělání nebo vysokoškolského bakalářského studia. Věnuje se především prodeji a úpravám nápravných očních pomůcek, jako jsou brýle nebo brýlové čočky. Optik umí provádět základní vyšetření zraku klienta a vyzná se i v předpisech nápravných očních pomůcek.Kdo je to, byl Optik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optik? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Optik s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Wegenerova granulomatóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pozdní sběr? Znáte pojem Kognitivní? Víte co je Křesťanství?

Klíčová slova: definice, kdo to je, formulace, kdo je Optik?, etymologie, původ slova, popis, co je to Optik?, Optik, heslo, význam pojmu, přesný výraz, pojem, slovo, popis, profese

Pojem Optik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Optik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Optik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Optik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Optik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Optik například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Optik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Optik? Kdo to byl Optik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Optik? Definice pojmu Optik je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Optik hledat i v jiných kategoriích (než profese).