Kdo je to?
Kdo je to Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Scientolog? Lidé, náboženství

Scientolog

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Scientolog? Lidé, náboženství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Mungo fazole? Víte co je Břidlice? Vzpomněli byste si na význam slova Demonstrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Harissa?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, informace, původ slova, význam, význam pojmu, co znamená, pojem, přesný význam, heslo, náboženství, formulace, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, náboženství

Pojem Scientolog je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Scientolog v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Scientolog ve Wikipedii

Najít výraz Scientolog ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Scientolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scientolog ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Scientolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Scientolog například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Scientolog, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog patří do kategorie Náboženství

Kategorie náboženství, budhismus, scientolog, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Scientolog i v jiné sekci než je kategorie náboženství.