Kdo je to?
Kdo je to Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Scientolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Scientolog?

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Scientolog? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Scientolog s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Zádušní mše? Znáte definici termínu Reductil? Vzpomněli byste si na význam slova Zubní můstek? Pamatujete si definici pojmu Vrtulníkové peníze?

Klíčová slova: vysvětlení, Scientolog, heslo, wikipedie, odborný výraz, etymologie, formulace, wiki, informace, význam, slovo, význam pojmu, Scientolog, přesný výraz, náboženství, definice

Pojem Scientolog je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Scientolog na Youtube

Vyhledat termín Scientolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Scientolog na Google.cz

Najít slovo Scientolog na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Scientolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Scientolog například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Scientolog

Nyní již víte Kdo je to Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Scientolog hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).