Kdo je to?
Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Scientolog?

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Definici slova Scientolog můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sabat? Víte, co je to Xylitol? Vzpomněli byste si na význam slova Piniové oříšky? Rozumíte pojmu Parní čistič?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, heslo, synonymum, co je to Scientolog?, přesný výraz, co znamená, informace, popis, náboženství, význam pojmu, význam slova, Scientolog, odborný výraz, popis, přesný význam

Pojem Scientolog je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Scientolog na Youtube

Hledat slovo Scientolog ve Wikipedii

Hledat pojem Scientolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Scientolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Scientolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Scientolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Scientolog? Kdo to byl Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog patří do sekce náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).