Kdo je to?
Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Scientolog?

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Scientolog sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zádušní mše? Vzpomenete si na definici slova Hokejbal? Vzpomněli byste si na význam slova Baseball? Vzpomněli byste si na význam slova Hepa filtr?

Klíčová slova: Scientolog, odborný výraz, popis, etymologie, náboženství, význam pojmu, kdo je Scientolog?, co znamená, kdo to je, definice, popis, co je to Scientolog?, slovo, původ slova, pojem, význam slova

Pojem Scientolog je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Scientolog v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Scientolog na Youtube

Hledat pojem Scientolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scientolog ve Wikimedia Commons

Najít slovo Scientolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scientolog například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Scientolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Scientolog? Kdo to byl Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.