Kdo je to?
Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Scientolog?

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Tento text (Scientolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sabat? Víte co je Hypertonický nápoj? Vzpomněli byste si na význam slova Piniové oříšky? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šalanda?

Klíčová slova: původ slova, definice, význam, vysvětlení, kdo to je, Scientolog, přesný význam, slovo, popis, význam slova, informace, přesný výraz, formulace, odborný výraz, co je to Scientolog?, kdo je Scientolog?

Pojem Scientolog je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Scientolog doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Scientolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Scientolog ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Scientolog ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scientolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Scientolog například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Scientolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Scientolog? Kdo to byl Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog je v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Scientolog i v jiné sekci než v náboženství.