Kdo je to?
Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Kdo je to Scientolog?

Co znamená a jaký je význam slova Scientolog?

Scientolog je stoupenec nového náboženského hnutí, které vzniklo v roce 1952. Jeho duchovním otcem je spisovatel L.R. Hubbard, který vytvořil celý soubor myšlenek a postupů, který nazval Dianetikou. Tyto své myšlenky propagoval pomocí stejnojmenné nadace. Ta však zkrachovala, a tak Hubbard své myšlenky ještě zdokonalil a na jejich základě vytvořil organizaci Scientologie. Zachoval většinu nástrojů a metod dianetiky.
V ČR není scientologie registrovaným náboženstvím ani církví. Scientolog kromě jiného věří v UFO a považuje je za součást víry.Kdo je to, byl Scientolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Scientolog? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Scientolog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zádušní mše? Pamatujete si definici pojmu Veletucet? Vzpomněli byste si na význam slova Baseball? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontušovka?

Klíčová slova: význam, původ slova, etymologie, kdo je Scientolog?, popis, přesný výraz, wiki, formulace, termín, lexikon, kdo to je, co znamená, informace, synonymum, popis, pojem

Pojem Scientolog je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Scientolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Scientolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scientolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Scientolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Scientolog například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Scientolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Scientolog? Kdo to byl Scientolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scientolog? Definice pojmu Scientolog se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.