Kdo je to?
Kdo je to Raubíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Raubíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Raubíř?

Jaký je význam slova Raubíř? Co to znamená?

Raubířem nazýváme nezvedeného, zlobivého chlapce, nezřídka v pubertálním věku, který provádí různé skopičiny, vylomeniny a klukoviny v míře vyšší než přijatelné. Raubíř je zkrátka jedinec s problematickým chováním. Velmi často se stává, že on sám nechápe, co je v nepořádku a nepřipouští si, že jeho konání nemá vždy parametry pouhého nejapného vtipu. Bohužel, v dnešní době nejsou raubíři odkázáni pouze na své vlastní "kreativní" nápady, ale spousty "inspirace" mohou nalézt na stránkách jako je YouTube, na Facebooku, TikToku či jiných sociálních sítích, které umožňují nahrávání a sdílení videoobsahu. Různí youtubeři se předhánějí v tom, kdo natočí šílenější "challenge" (výzvu), kdo vymyslí praštěnější počin. Není výjimkou, že při napodobování těchto výtečníků může dojít ke škodám na majetku nebo i k poškození zdraví. Rodiče by proto měli mít aspoň základní přehled o tom, jaké "hvězdy" internetu jejich dítě sleduje a obdivuje. Cestou není všechno šmahem zakázat, ale zajímat se, diskutovat a vysvětlovat.


Kdo je to Raubíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Raubíř? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Raubíř? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Airbrush? Vzpomenete si na definici slova Reiki? Znáte pojem Evropská unie? Vzpomněli byste si na význam slova Sfinga?

Klíčová slova: pojem, popis, termín, přesný význam, informace, původ slova, formulace, Raubíř, synonymum, význam slova, definice, lexikon, heslo, přesný výraz, přesný výraz, slovo

Pojem Raubíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Raubíř zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Raubíř ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Raubíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Raubíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Raubíř na Google.cz

Hledat pojem Raubíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Raubíř například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Raubíř, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Raubíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Raubíř? Definice pojmu Raubíř je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.