Kdo je to?
Kdo je to, byl Raubíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Raubíř? Lidé, hanlivé

Kdo je to Raubíř?

Co znamená a jaký je význam slova Raubíř?

Raubířem nazýváme nezvedeného, zlobivého chlapce, nezřídka v pubertálním věku, který provádí různé skopičiny, vylomeniny a klukoviny v míře vyšší než přijatelné. Raubíř je zkrátka jedinec s problematickým chováním. Velmi často se stává, že on sám nechápe, co je v nepořádku a nepřipouští si, že jeho konání nemá vždy parametry pouhého nejapného vtipu. Bohužel, v dnešní době nejsou raubíři odkázáni pouze na své vlastní "kreativní" nápady, ale spousty "inspirace" mohou nalézt na stránkách jako je YouTube, na Facebooku, TikToku či jiných sociálních sítích, které umožňují nahrávání a sdílení videoobsahu. Různí youtubeři se předhánějí v tom, kdo natočí šílenější "challenge" (výzvu), kdo vymyslí praštěnější počin. Není výjimkou, že při napodobování těchto výtečníků může dojít ke škodám na majetku nebo i k poškození zdraví. Rodiče by proto měli mít aspoň základní přehled o tom, jaké "hvězdy" internetu jejich dítě sleduje a obdivuje. Cestou není všechno šmahem zakázat, ale zajímat se, diskutovat a vysvětlovat.


Kdo je to, byl Raubíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Raubíř? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Raubíř? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Geneze? Znáte termín Jerlín? Znáte pojem Akademický rok? Víte, co je to Nindžucu?

Klíčová slova: popis, popis, lexikon, přesný výraz, etymologie, heslo, co je to Raubíř?, hanlivé, původ slova, formulace, Raubíř, pojem, kdo to je, kdo je Raubíř?, informace, synonymum

Pojem Raubíř je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Raubíř

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Raubíř ve Wikimedia Commons

Hledat termín Raubíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Raubíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Raubíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Raubíř například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Raubíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Raubíř? Kdo to byl Raubíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Raubíř? Definice pojmu Raubíř je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Raubíř v jiné sekci než hanlivé.