Kdo je to?
Kdo je Alice Eve? Životopis Alice Eve, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Alice Eve

Kdo je Alice Eve? Životopis, informace, biografie, herectví

Alice Sophia Eve je známá britská herečka. Její kariéra zahrnuje řadu známých filmů i televizních seriálů, objevila se například v Sex ve městě 2 či populárním seriálu Black Mirror. Jejím nepřehlédnutelným znamením je, že má jedno oko zelené a druhé modré.
Alice Eve se narodila v únoru roku 1982 do herecké rodiny jako dcera Trevora Evea a Sharon Maughanové. Má dva mladší bratry a může se pyšnit anglickým, irským a velšským původem. Maturovala na Westminster School v Londýně, dále studovala herectví v Beverly Hills Playhouse a angličtinu na St Catherine\'s College v Oxfordu. Během studia na Oxfordu se často účastnila studentských představení. Její herecká kariéra začala především televizními rolemi na stanici BBC. Hrála například v seriálu Hercule Poirot a věnovala se také divadelnímu herectví. Filmové plátno ozdobila účinkováním ve filmech jako Ona je mimo moji ligu, Muži v černém 3, Sex ve městě 2 či Star Trek: do temnoty.
V roce 2014 si vzala svou středoškolskou láskou z Westminster School, manželství ale nevyšlo a pár roce 2017 se rozvedl. Zajímavostí je její onemocnění heterochromií, díky němuž má dvě různé barvy očí: modrou pro levou a zelenou pro pravou. Má dvojí občanství Spojeného království a Spojených států amerických, jejichž občankou se stala v roce 2017. V současné době Alice dělí svůj čas mezi Londýn a Los Angeles.Kdo je Alice Eve? Životopis Alice Eve, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Alice Eve

Národnost: britská
Datum narození: 6.2.1982
Místo narození: Londýn, Anglie, Spojené království

Zaujala vás biografie osobnosti Alice Eve? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Appeasement? Víte co je Kurkuma? Vzpomenete si na definici slova Antonymum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nízký tlak?

Klíčová slova: kdy se narodila Alice Eve?, Alice Eve, biografie, životopis, lexikon, wiki, život, kde se narodila Alice Eve?, datum narození, wikipedie, popis, národnost, osobnosti, osobnost, místo narození, herectví

Pojem Alice Eve je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Alice Eve na Google.cz

Zkusit najít výraz Alice Eve ve vyhledávači Qwant

Najít termín Alice Eve na Google obrázcích

Najít slovo Alice Eve v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Alice Eve na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Eve například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Alice Eve?

Právě jste zjistili Kdo je to Alice Eve? Kdy se narodila Alice Eve? Kde se narodila Alice Eve? Alice Eve je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Alice Eve třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Eve i v jiné kategorii než je herectví.