Kdo je to?
Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Kdo je to Kentaur?

Jaký je význam slova Kentaur? Co to znamená?

Kentaur je podivná bytost z antické řecké mytologie. Kentaur představoval spojení koně a člověka, a to tak, že hlava a trup byly lidské a přední a zadní nohy a celý zbytek těla byl koňský. Měli to být divocí a nezkrotní tvorové, které nebylo snadné osedlat. Někteří prý vynikali moudrostí, jiní se pod vlivem vína dopouštěli násilí.Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Kentaur s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Akvizice? Vzpomenete si na definici slova Facelift? Pamatujete si definici pojmu Azulen? Vzpomněli byste si na význam slova Nordic walking?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, synonymum, přesný význam, popis, Kentaur, význam, slovo, význam slova, co je to Kentaur?, lexikon, popis, odborný výraz, kdo je Kentaur?, vysvětlení, definice

Pojem Kentaur je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Kentaur ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Kentaur na Google.cz

Hledat heslo Kentaur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kentaur ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kentaur například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kentaur

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kentaur? Kdo to byl Kentaur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kentaur? Definice pojmu Kentaur je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Kentaur i v jiné kategorii než v mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.