Kdo je to?
Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Kdo je to Kentaur?

Jaký je význam slova Kentaur? Co to znamená?

Kentaur je podivná bytost z antické řecké mytologie. Kentaur představoval spojení koně a člověka, a to tak, že hlava a trup byly lidské a přední a zadní nohy a celý zbytek těla byl koňský. Měli to být divocí a nezkrotní tvorové, které nebylo snadné osedlat. Někteří prý vynikali moudrostí, jiní se pod vlivem vína dopouštěli násilí.Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Kentaur? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ICQ? Víte co je Ethereum? Pamatujete si definici pojmu Tatarák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karcinom?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, Kentaur, mytologie, význam slova, definice, synonymum, význam, lexikon, heslo, pojem, odborný výraz, termín, přesný význam, popis, wiki

Pojem Kentaur je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Kentaur na Youtube

Vyhledat pojem Kentaur ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Kentaur ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Kentaur na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kentaur například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kentaur? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kentaur? Kdo to byl Kentaur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kentaur? Definice pojmu Kentaur je v sekci mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.