Kdo je to?
Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Kdo je to Kentaur?

Jaký je význam slova Kentaur? Co to znamená?

Kentaur je podivná bytost z antické řecké mytologie. Kentaur představoval spojení koně a člověka, a to tak, že hlava a trup byly lidské a přední a zadní nohy a celý zbytek těla byl koňský. Měli to být divocí a nezkrotní tvorové, které nebylo snadné osedlat. Někteří prý vynikali moudrostí, jiní se pod vlivem vína dopouštěli násilí.Kdo je to, byl Kentaur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kentaur? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Kentaur se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Akvizice? Znáte pojem Torrent? Pamatujete si definici pojmu Litecoin? Vzpomenete si na definici slova Creme fraiche?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, pojem, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, slovo, synonymum, definice, kdo je Kentaur?, heslo, původ slova, informace, popis, popis, význam

Pojem Kentaur je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kentaur

Hledat frázi Kentaur ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Kentaur ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kentaur ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kentaur ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kentaur například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Kentaur, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kentaur? Kdo to byl Kentaur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kentaur? Definice pojmu Kentaur je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.