Kdo je to?
Kdo je to, byl Martin Ditmar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Martin Ditmar? Lidé, podnikání

Kdo je to Martin Ditmar?

Co znamená a jaký je význam slova Martin Ditmar?

Martin Ditmar je úspěšný český podnikatel a spolumajitel značky Česká Miss. Zasnoubil se s moderátorkou a modelkou Evou Čerešňákovou, která se stala ředitelkou a spoluorganizátorkou této soutěže.
Poté, co Martin Ditmar v roce 2017 bojoval s velkými zdravotními problémy, činnost v České Miss značně omezil a později se jí i vzdal. Bojoval o život, byl v kómatu a nebyly mu dávány velké šance. Uzdravil se, ale zvolnil pracovní tempo a nyní se soustředí i na osobní život a zdravotní stav.Kdo je to, byl Martin Ditmar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Martin Ditmar? Lidé, podnikání

Tento text (Martin Ditmar) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Frapé? Víte co je Čirok? Vzpomenete si na definici slova Salmonela? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bujón?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, synonymum, co je to Martin Ditmar?, lexikon, formulace, podnikání, slovo, kdo to je, význam slova, význam, význam pojmu, Martin Ditmar, odborný výraz, etymologie, kdo je Martin Ditmar?

Pojem Martin Ditmar je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Martin Ditmar zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Martin Ditmar ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Martin Ditmar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Martin Ditmar na Youtube

Vyhledat slovo Martin Ditmar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Ditmar například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Martin Ditmar

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Ditmar? Kdo to byl Martin Ditmar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Martin Ditmar? Definice pojmu Martin Ditmar je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v podnikání.