Kdo je to?
Kdo je to Traumatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Traumatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Traumatolog?

Co znamená a jaký je význam slova Traumatolog?

Traumatolog je lékař specializující se v oboru traumatologie. Traumatologie je lékařský obor zaměřený na akutní poranění tělních orgánů, kostí a obecně pohybového aparátu. Traumatolog se zabývá těžkými a mnohačetnými zraněními akutního charakteru. Traumatologie je součástí pohotovostních a urgentních příjmů v nemocnicích, odkud je zraněný předáván na další specializovaná oddělení.
Výraz pochází z řeckého slova trauma, což znamená zranění či úraz, a logos, které je používáno jako termín pro vědu či nauku.Kdo je to Traumatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Traumatolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Traumatolog se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Rasismus? Vzpomněli byste si na význam slova Řečnická otázka? Víte co je Tiché víno? Znáte definici termínu Vitamín E?

Klíčová slova: Traumatolog, lékařství, význam pojmu, heslo, lexikon, definice, odborný výraz, etymologie, lékařství, wiki, přesný výraz, wikipedie, synonymum, přesný význam, původ slova, informace

Pojem Traumatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Traumatolog hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Traumatolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Traumatolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Traumatolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Traumatolog ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Traumatolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Traumatolog například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Traumatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Traumatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Traumatolog? Definice pojmu Traumatolog se nachází v sekci Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).