Kdo je to?
Kdo je to Traumatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Traumatolog? Lidé, lékařství

Traumatolog

Co znamená a jaký je význam slova Traumatolog?

Traumatolog je lékař specializující se v oboru traumatologie. Traumatologie je lékařský obor zaměřený na akutní poranění tělních orgánů, kostí a obecně pohybového aparátu. Traumatolog se zabývá těžkými a mnohačetnými zraněními akutního charakteru. Traumatologie je součástí pohotovostních a urgentních příjmů v nemocnicích, odkud je zraněný předáván na další specializovaná oddělení.
Výraz pochází z řeckého slova trauma, což znamená zranění či úraz, a logos, které je používáno jako termín pro vědu či nauku.Kdo je to Traumatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Traumatolog? Lidé, lékařství

Zaujala vás definice pojmu Traumatolog? Pak se o ní podělte s dalšími lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Podnikatelský účet? Víte co je Julmust? Víte co je Monzun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prizma?

Klíčová slova: význam pojmu, lékařství, wiki, formulace, vysvětlení, přesný výraz, Traumatolog, definice, Traumatolog, význam slova, přesný význam, význam, popis, termín, heslo, informace

Pojem Traumatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Traumatolog hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít výraz Traumatolog ve Wikipedii

Vyhledat slovo Traumatolog ve Wikislovníku

Vyhledat termín Traumatolog na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Traumatolog ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Traumatolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Traumatolog například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Traumatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Traumatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Traumatolog? Definice pojmu Traumatolog patří do sekce Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství.