Kdo je to?
Kdo je Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jakub Zedníček?

Kdo je Jakub Zedníček? Životopis, informace, biografie, herectví

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jakub Zedníček sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Biomasa? Rozumíte pojmu Embolie? Znáte termín Tornádo? Znáte pojem Ordovik?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnosti, wikipedie, život, datum narození, osobnost, životopis, národnost, lexikon, herectví, herectví, Jakub Zedníček, kdo je Jakub Zedníček?, biografie, vysvětlení, kde se narodil Jakub Zedníček?

Pojem Jakub Zedníček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jakub Zedníček

Najít pojem Jakub Zedníček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Jakub Zedníček ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Jakub Zedníček na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Jakub Zedníček ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Jakub Zedníček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Zedníček například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Zedníček

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček se nachází v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.