Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jakub Zedníček? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Biomasa? Víte, co je to Windows defender? Znáte termín Tornádo? Rozumíte pojmu Lecitin?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, přesný výraz, přesný význam, význam, definice, popis, význam slova, etymologie, význam pojmu, Jakub Zedníček, informace, popis, herectví, kdo je Jakub Zedníček?, kdo to je

Pojem Jakub Zedníček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Zedníček ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Jakub Zedníček ve Wikipedii

Hledat pojem Jakub Zedníček ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Jakub Zedníček ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Zedníček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Zedníček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.