Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Jakub Zedníček můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu DPH? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zimnice? Znáte termín Řehole? Víte co je Smaženice?

Klíčová slova: slovo, formulace, co znamená, co je to Jakub Zedníček?, termín, herectví, přesný význam, kdo to je, význam slova, heslo, etymologie, odborný výraz, synonymum, popis, Jakub Zedníček, wiki

Pojem Jakub Zedníček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Jakub Zedníček ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Zedníček ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jakub Zedníček ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jakub Zedníček na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Zedníček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Zedníček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.