Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jakub Zedníček s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu DPH? Vzpomněli byste si co označuje výraz Digitální stopa? Znáte termín Streetball? Znáte termín Černý kořen?

Klíčová slova: význam, popis, přesný výraz, etymologie, význam slova, kdo to je, původ slova, herectví, definice, kdo je Jakub Zedníček?, popis, vysvětlení, synonymum, co je to Jakub Zedníček?, formulace, termín

Pojem Jakub Zedníček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jakub Zedníček

Hledejte bez špehování slovo Jakub Zedníček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Jakub Zedníček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Zedníček ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jakub Zedníček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Zedníček například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Jakub Zedníček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.