Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jakub Zedníček? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu DPH? Vzpomněli byste si na význam slova Portfolio? Znáte termín Streetball? Znáte definici termínu Sekulární?

Klíčová slova: lexikon, slovo, pojem, heslo, etymologie, synonymum, herectví, formulace, kdo to je, popis, termín, Jakub Zedníček, původ slova, význam pojmu, kdo je Jakub Zedníček?, vysvětlení

Pojem Jakub Zedníček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jakub Zedníček

Vyhledat heslo Jakub Zedníček ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Zedníček ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jakub Zedníček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jakub Zedníček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Zedníček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Zedníček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.