Kdo je to?
Kdo je Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Mikuláš Minář?

Kdo je Mikuláš Minář? Životopis, informace, biografie, politika

Mikuláš Minář je občanský aktivista, který se v roce 2018 stal předsedou spolku Milion Chvilek, který je známý především kampaní Milion chvilek pro demokracii. Je studentem filozofie a bohemistiky na FF UK a evangelické teologie na Evangelické teologické fakultě UK.
Po volebním vítězství hnutí ANO a Andreje Babiše se naplno začal věnovat občanským aktivitám a studium přerušil. Mikuláš Minář je organizátorem demonstrací, např. proti jmenování Marie Benešové do funkce ministryně spravedlnosti, za její odstoupení, rezignaci Andreje Babiše a další.Kdo je Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní data o osobě Mikuláš Minář

Národnost: česká
Datum narození: 6. března 1993
Místo narození: Vodňany

Sdílejte tuto stránku s osobností Mikuláš Minář s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lyrická báseň? Znáte pojem Vytáčník? Znáte pojem Dashboard? Vzpomenete si na definici slova Cukrovka?

Klíčová slova: kdo je Mikuláš Minář?, lexikon, národnost, kdy se narodil Mikuláš Minář?, Mikuláš Minář, wikipedie, politika, politika, osobnosti, wiki, narození, informace, vysvětlení, Mikuláš Minář, místo narození, datum narození

Pojem Mikuláš Minář je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Mikuláš Minář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Mikuláš Minář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikuláš Minář ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mikuláš Minář ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Mikuláš Minář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Minář například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Mikuláš Minář? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Mikuláš Minář? Kdy se narodil Mikuláš Minář? Kde se narodil Mikuláš Minář? Mikuláš Minář se nachází v sekci Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Mikuláš Minář kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Minář i v jiné kategorii než je politika.