Kdo je to?
Kdo je Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Mikuláš Minář?

Kdo je Mikuláš Minář? Životopis, informace, biografie, politika

Mikuláš Minář je občanský aktivista, který se v roce 2018 stal předsedou spolku Milion Chvilek, který je známý především kampaní Milion chvilek pro demokracii. Je studentem filozofie a bohemistiky na FF UK a evangelické teologie na Evangelické teologické fakultě UK.
Po volebním vítězství hnutí ANO a Andreje Babiše se naplno začal věnovat občanským aktivitám a studium přerušil. Mikuláš Minář je organizátorem demonstrací, např. proti jmenování Marie Benešové do funkce ministryně spravedlnosti, za její odstoupení, rezignaci Andreje Babiše a další.Kdo je Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Mikuláš Minář

Národnost: česká
Datum narození: 6. března 1993
Místo narození: Vodňany

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mikuláš Minář s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lyrická báseň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Opce? Znáte pojem Loajalita? Znáte termín Trdelník?

Klíčová slova: místo narození, osobnost, lexikon, informace, popis, zajímavosti, kdo je Mikuláš Minář?, politika, osobnosti, biografie, život, wikipedie, životopis, vysvětlení, národnost, politika

Pojem Mikuláš Minář je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Mikuláš Minář

Zkusit najít Mikuláš Minář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Mikuláš Minář ve Wikipedii

Hledat frázi Mikuláš Minář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Mikuláš Minář ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Mikuláš Minář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Minář například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Mikuláš Minář?

Právě jste zjistili Kdo je to Mikuláš Minář? Kdy se narodil Mikuláš Minář? Kde se narodil Mikuláš Minář? Mikuláš Minář se nachází v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Mikuláš Minář kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Minář i v jiné kategorii než je politika.