Kdo je to?
Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Mikuláš Minář?

Kdo je to Mikuláš Minář? Stručný životopis

Mikuláš Minář je občanský aktivista, který se v roce 2018 stal předsedou spolku Milion Chvilek, který je známý především kampaní Milion chvilek pro demokracii. Je studentem filozofie a bohemistiky na FF UK a evangelické teologie na Evangelické teologické fakultě UK.
Po volebním vítězství hnutí ANO a Andreje Babiše se naplno začal věnovat občanským aktivitám a studium přerušil. Mikuláš Minář je organizátorem demonstrací, např. proti jmenování Marie Benešové do funkce ministryně spravedlnosti, za její odstoupení, rezignaci Andreje Babiše a další.Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Mikuláš Minář

Národnost: česká
Datum narození: 6. března 1993
Místo narození: Vodňany

Zaujala vás biografie osobnosti Mikuláš Minář? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lyrická báseň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plast? Znáte pojem Frgál? Znáte termín Přepona?

Klíčová slova: co je to Mikuláš Minář?, slovo, co znamená, termín, význam slova, informace, lexikon, popis, etymologie, pojem, Mikuláš Minář, synonymum, formulace, kdo je Mikuláš Minář?, význam pojmu, přesný význam

Pojem Mikuláš Minář je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mikuláš Minář v následujících vyhledávačích

Najít výraz Mikuláš Minář na Google.cz

Hledat slovo Mikuláš Minář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Mikuláš Minář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Mikuláš Minář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Minář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Mikuláš Minář?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mikuláš Minář? Kdo to byl Mikuláš Minář? Kdy se narodil Mikuláš Minář? Kde se narodil Mikuláš Minář? Mikuláš Minář patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Mikuláš Minář kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Minář i v jiné kategorii než je politika.