Kdo je to?
Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Mikuláš Minář?

Kdo je to Mikuláš Minář? Stručný životopis

Mikuláš Minář je občanský aktivista, který se v roce 2018 stal předsedou spolku Milion Chvilek, který je známý především kampaní Milion chvilek pro demokracii. Je studentem filozofie a bohemistiky na FF UK a evangelické teologie na Evangelické teologické fakultě UK.
Po volebním vítězství hnutí ANO a Andreje Babiše se naplno začal věnovat občanským aktivitám a studium přerušil. Mikuláš Minář je organizátorem demonstrací, např. proti jmenování Marie Benešové do funkce ministryně spravedlnosti, za její odstoupení, rezignaci Andreje Babiše a další.Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Mikuláš Minář

Národnost: česká
Datum narození: 6. března 1993
Místo narození: Vodňany

Tento text (Mikuláš Minář) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PVC? Znáte definici termínu Pašmína? Znáte pojem Fungicid? Pamatujete si definici pojmu Gynekomastie?

Klíčová slova: význam, politika, formulace, heslo, popis, význam slova, etymologie, definice, kdo je Mikuláš Minář?, synonymum, wiki, informace, přesný výraz, přesný význam, původ slova, co znamená

Pojem Mikuláš Minář je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mikuláš Minář lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Mikuláš Minář ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikuláš Minář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Mikuláš Minář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Mikuláš Minář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Minář například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mikuláš Minář

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mikuláš Minář? Kdo to byl Mikuláš Minář? Kdy se narodil Mikuláš Minář? Kde se narodil Mikuláš Minář? Mikuláš Minář je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Mikuláš Minář dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Minář i v jiné kategorii než je politika.