Kdo je to?
Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Mikuláš Minář?

Kdo je to Mikuláš Minář? Stručný životopis

Mikuláš Minář je občanský aktivista, který se v roce 2018 stal předsedou spolku Milion Chvilek, který je známý především kampaní Milion chvilek pro demokracii. Je studentem filozofie a bohemistiky na FF UK a evangelické teologie na Evangelické teologické fakultě UK.
Po volebním vítězství hnutí ANO a Andreje Babiše se naplno začal věnovat občanským aktivitám a studium přerušil. Mikuláš Minář je organizátorem demonstrací, např. proti jmenování Marie Benešové do funkce ministryně spravedlnosti, za její odstoupení, rezignaci Andreje Babiše a další.Kdo je to Mikuláš Minář? Životopis Mikuláš Minář, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Mikuláš Minář

Národnost: česká
Datum narození: 6. března 1993
Místo narození: Vodňany

Popis osobnosti Mikuláš Minář můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PVC? Víte co je Medovina? Znáte pojem Fungicid? Vzpomněli byste si co označuje výraz Monogamie?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, politika, odborný výraz, význam pojmu, kdo je Mikuláš Minář?, co je to Mikuláš Minář?, definice, co znamená, původ slova, heslo, formulace, synonymum, přesný význam, termín, wiki

Pojem Mikuláš Minář je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikuláš Minář ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mikuláš Minář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Mikuláš Minář ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Mikuláš Minář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Minář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Mikuláš Minář? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mikuláš Minář? Kdo to byl Mikuláš Minář? Kdy se narodil Mikuláš Minář? Kde se narodil Mikuláš Minář? Mikuláš Minář se nachází v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Mikuláš Minář třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Minář i v jiné kategorii než je politika.