Kdo je to?
Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Archanděl Michael

Jaký je význam slova Archanděl Michael? Co to znamená?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Archanděl Michael? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Homocystein? Pamatujete si definici pojmu Anaerobní cvičení? Víte, co je to Zisk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Srážková daň?

Klíčová slova: Archanděl Michael, přesný výraz, pojem, wikipedie, etymologie, lexikon, Archanděl Michael, popis, vysvětlení, wiki, náboženství, heslo, synonymum, co znamená, význam slova, přesný výraz

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Archanděl Michael na Google.cz

Hledat frázi Archanděl Michael ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Archanděl Michael ve Wikipedii

Zkusit najít termín Archanděl Michael v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Archanděl Michael na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Archanděl Michael? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael je v sekci Náboženství

Kategorie náboženství, africké kmeny, archanděl Michael, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Archanděl Michael i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.