Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Archanděl Michael s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nick? Vzpomenete si na definici slova Francouzské okno? Víte, co je to Kyčelník? Vzpomněli byste si na význam slova Roztroušená skleróza?

Klíčová slova: pojem, formulace, heslo, popis, přesný výraz, původ slova, náboženství, význam pojmu, kdo je Archanděl Michael?, kdo to je, odborný výraz, wiki, termín, lexikon, co znamená, co je to Archanděl Michael?

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Archanděl Michael zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Archanděl Michael ve Wikipedii

Hledat frázi Archanděl Michael ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Archanděl Michael na Youtube

Vyhledat pojem Archanděl Michael ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl Michael

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael patří do sekce náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.