Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Archanděl Michael? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rabat? Pamatujete si definici pojmu Trudnomyslnost? Víte, co je to Bitcoin? Vzpomněli byste si co znamená slovo HIIT?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, přesný význam, heslo, popis, pojem, slovo, lexikon, náboženství, přesný výraz, formulace, význam, co je to Archanděl Michael?, wiki, kdo je Archanděl Michael?, co znamená

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Archanděl Michael ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Archanděl Michael ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Archanděl Michael ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Archanděl Michael na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl Michael

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Archanděl Michael i jinde než v sekci než v náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.