Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Tento text (Archanděl Michael) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nick? Pamatujete si definici pojmu Evangelium? Víte, co je to Kyčelník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polenta?

Klíčová slova: Archanděl Michael, synonymum, wiki, termín, význam slova, co je to Archanděl Michael?, popis, význam, popis, náboženství, přesný výraz, přesný význam, heslo, pojem, definice, slovo

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Archanděl Michael v následujících zdrojích

Hledat pojem Archanděl Michael ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Archanděl Michael v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Archanděl Michael na Google.cz

Najít termín Archanděl Michael ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Archanděl Michael, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Archanděl Michael i v jiné kategorii než v náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.