Kdo je to?
Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Archanděl Michael s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Majáles? Znáte definici termínu Hangouts? Víte, co je to Tůň? Pamatujete si definici pojmu Frappé?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, náboženství, Archanděl Michael, etymologie, definice, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, termín, popis, lexikon, vysvětlení, informace, náboženství, odborný výraz

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Archanděl Michael ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Archanděl Michael na Google.cz

Vyhledat heslo Archanděl Michael ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Archanděl Michael ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl Michael

Právě jste zjistili Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael se nachází v kategorii Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.