Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Archanděl Michael? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Majáles? Vzpomněli byste si na význam slova Askeze? Víte, co je to Metafora? Znáte definici termínu Čatní?

Klíčová slova: vysvětlení, náboženství, co znamená, význam slova, význam pojmu, definice, slovo, informace, formulace, pojem, původ slova, popis, kdo to je, význam, odborný výraz, popis

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Archanděl Michael ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Archanděl Michael ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Archanděl Michael ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Archanděl Michael ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl Michael

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Archanděl Michael i v jiné kategorii než v náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.