Kdo je to?
Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Tento text (Archanděl Michael) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Majáles? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klášter? Víte, co je to Rašeliniště? Víte co je Benchmark?

Klíčová slova: lexikon, význam, odborný výraz, popis, etymologie, přesný výraz, přesný význam, slovo, pojem, původ slova, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, termín, heslo, význam slova

Pojem Archanděl Michael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Archanděl Michael ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Archanděl Michael ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Archanděl Michael ve Wikipedii

Najít heslo Archanděl Michael v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Archanděl Michael ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl Michael například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Archanděl Michael? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael se nachází v sekci Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Náboženství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.