Kdo je to?
Kdo je to Skialpinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skialpinista? Lidé, sport

Kdo je to Skialpinista?

Co znamená a jaký je význam slova Skialpinista?

Skialpinista je člověk provozující skialpinismus. Jedná se o sport, kdy se skialpinista pohybuje ve volném horském terénu na lyžích. Speciálně upravené lyže umožňují výstup i v extrémně náročném terénu a následuje sjezd po neupravených svazích.
V souvislosti se skialpinismem se často zmiňuje riziko, že skialpinista svou aktivitou strhne lavinu. Jedná se o extrémní sport; vzhledem k tomu, že se skialpinisté pohybují ve volném horském terénu a často v neznačených lokalitách, mohou nastat problémy s jejich záchranou v případě zranění nebo dalších komplikací.
Pokud se jedná o závodní skialpinismus, pohybují se sportovci obvykle po předem naplánovaným trasách.Kdo je to Skialpinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skialpinista? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skialpinista sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Vkladomat? Rozumíte pojmu Citadela? Rozumíte pojmu Diecéze? Znáte pojem Zámková dlažba?

Klíčová slova: Skialpinista, lexikon, informace, přesný význam, slovo, popis, heslo, synonymum, sport, vysvětlení, odborný výraz, formulace, přesný výraz, etymologie, pojem, význam

Pojem Skialpinista je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Skialpinista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Skialpinista ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Skialpinista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Skialpinista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skialpinista ve Wikimedia Commons

Hledat termín Skialpinista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Skialpinista například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skialpinista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Skialpinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skialpinista? Definice pojmu Skialpinista patří do sekce Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Skialpinista hledat i v jiných kategoriích (než sport).