Kdo je to?
Kdo je to Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kouzelník Žito s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Brť? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řeřicha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chtíč? Znáte termín Pohledávka?

Klíčová slova: mytologie, informace, slovo, původ slova, wiki, synonymum, význam slova, wikipedie, vysvětlení, formulace, co znamená, pojem, význam, Kouzelník Žito, Kouzelník Žito, heslo

Pojem Kouzelník Žito je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Kouzelník Žito

Hledat frázi Kouzelník Žito na Google.cz

Hledat frázi Kouzelník Žito na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Kouzelník Žito ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Kouzelník Žito ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kouzelník Žito ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouzelník Žito například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Kouzelník Žito? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito se nachází v kategorii Mytologie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Kouzelník Žito hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.