Kdo je to?
Kdo je to Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kouzelník Žito? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Brť? Víte co je Inkluze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umami? Vzpomněli byste si co označuje výraz Biřmování?

Klíčová slova: co znamená, mytologie, informace, význam pojmu, popis, přesný výraz, definice, etymologie, synonymum, wiki, heslo, vysvětlení, formulace, Kouzelník Žito, mytologie, význam slova

Pojem Kouzelník Žito je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Kouzelník Žito

Zkusit najít Kouzelník Žito ve Wikipedii

Zkusit najít termín Kouzelník Žito ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Kouzelník Žito na Youtube

Zkusit najít frázi Kouzelník Žito ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouzelník Žito například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Kouzelník Žito? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito je v kategorii Mytologie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kouzelník Žito i v jiných kategoriích (než mytologie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.