Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kouzelník Žito s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Briliant? Znáte pojem Dekadence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prekluze? Vzpomenete si na definici slova Rozeta?

Klíčová slova: původ slova, co je to Kouzelník Žito?, co znamená, kdo to je, termín, pojem, mytologie, lexikon, informace, synonymum, popis, význam pojmu, heslo, slovo, vysvětlení, kdo je Kouzelník Žito?

Pojem Kouzelník Žito je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Kouzelník Žito ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kouzelník Žito na Youtube

Hledat heslo Kouzelník Žito ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kouzelník Žito ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouzelník Žito například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kouzelník Žito

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kouzelník Žito? Kdo to byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito patří do sekce mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Kouzelník Žito i v jiné kategorii než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.