Kdo je to?
Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Kdo je to Kouzelník Žito?

Jaký je význam slova Kouzelník Žito? Co to znamená?

Kouzelník Žito je kouzelník známý především z dávných pověstí. Podle nich měl žít v době panování českého krále Václava IV.
Vyprávění o něm je zaznamenáno v dějinách Království českého z 15. století. Zde se líčí nejrůznější historky o Žitových proměnách, k nejznámějším patří jízda v povozu taženém kohouty, přičarování končetin nebo parohů, proměna slámy ve vepře a další. Traduje se, že kouzelníka Žita si ke konci života odnesl zlý duch.Kdo je to, byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kouzelník Žito? Lidé, mytologie

Tento text (Kouzelník Žito) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Brť? Víte co je Myxom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chrlič? Vzpomněli byste si co označuje výraz Medovina?

Klíčová slova: Kouzelník Žito, pojem, lexikon, definice, slovo, wiki, odborný výraz, přesný význam, kdo to je, co znamená, význam pojmu, mytologie, popis, synonymum, co je to Kouzelník Žito?, popis

Pojem Kouzelník Žito je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kouzelník Žito

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kouzelník Žito ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kouzelník Žito ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Kouzelník Žito v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Kouzelník Žito na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kouzelník Žito například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kouzelník Žito

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kouzelník Žito? Kdo to byl Kouzelník Žito? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kouzelník Žito? Definice pojmu Kouzelník Žito je v kategorii mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.