Kdo je to?
Kdo je to, byl Mluvčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mluvčí? Lidé, profese

Kdo je to Mluvčí?

Jaký je význam slova Mluvčí? Co to znamená?

Mluvčí je osoba, která zastupuje organizaci nebo fyzickou osobu na veřejnosti. Tiskový mluvčí komunikuje se sdělovacími prostředky, vystupuje v nich, vydává prohlášení, tiskové zprávy... Mluvčí obhajuje a vysvětluje veřejnosti kroky organizace nebo osoby kterou zastupuje. Profesní předpoklady jsou výborné komunikační schopnosti, bezchybný písemný a jazykový projev, znalost cizích jazyků, marketingu a psychologie. Měl by mít povědomí o činnosti svého "chlebodárce". Svého mluvčího mají všechny velké firmy, státní orgány jako ministerstva nebo prezidentská kalendář; hasiči, policie, nemocnice atd.Kdo je to, byl Mluvčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mluvčí? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mluvčí s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glosa? Rozumíte pojmu Kronika? Víte, co je to Palmeta? Znáte pojem Hologram?

Klíčová slova: Mluvčí, přesný význam, popis, kdo to je, popis, význam, odborný výraz, definice, význam pojmu, co je to Mluvčí?, kdo je Mluvčí?, etymologie, formulace, termín, lexikon, slovo

Pojem Mluvčí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mluvčí doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Mluvčí ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Mluvčí ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Mluvčí ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Mluvčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mluvčí například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mluvčí

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mluvčí? Kdo to byl Mluvčí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mluvčí? Definice pojmu Mluvčí patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.