Kdo je to?
Kdo je to, byl Nadčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Nadčlověk?

Co znamená a jaký je význam slova Nadčlověk?

Nadčlověk, pojem z německého Übermensch, je výtvorem filozofa Friedricha Nietzscheho. Ten vycházel z evoluční teorie, kdy člověk, který překonal své předchůdce, překoná i sám sebe. Své současníky vyzýval k aktivní spolupráci na tomto úkolu.
Pojem nadčlověk byl využíván již řeckými filozofy v 1. století př. n. l., později další teologové i spisovatel a filozof J. W. Goethe. Přestože Nitzsche byl odpůrcem rasizmu, bylo toto slovo zneužito nacistickými ideology.Kdo je to, byl Nadčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadčlověk? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nadčlověk sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Islám? Vzpomněli byste si co označuje výraz Toast? Víte, co je to Logistika? Znáte termín Frisbee?

Klíčová slova: kdo to je, Nadčlověk, synonymum, význam, formulace, etymologie, pojem, kdo je Nadčlověk?, historie, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, termín, původ slova, definice

Pojem Nadčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Nadčlověk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Nadčlověk ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Nadčlověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nadčlověk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadčlověk například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Nadčlověk, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nadčlověk? Kdo to byl Nadčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nadčlověk? Definice pojmu Nadčlověk se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.