Kdo je to?
Kdo je to, byl Nadčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Nadčlověk?

Co znamená a jaký je význam slova Nadčlověk?

Nadčlověk, pojem z německého Übermensch, je výtvorem filozofa Friedricha Nietzscheho. Ten vycházel z evoluční teorie, kdy člověk, který překonal své předchůdce, překoná i sám sebe. Své současníky vyzýval k aktivní spolupráci na tomto úkolu.
Pojem nadčlověk byl využíván již řeckými filozofy v 1. století př. n. l., později další teologové i spisovatel a filozof J. W. Goethe. Přestože Nitzsche byl odpůrcem rasizmu, bylo toto slovo zneužito nacistickými ideology.Kdo je to, byl Nadčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadčlověk? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nadčlověk s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo CWG? Znáte termín Armagedon? Víte, co je to Izotonický nápoj? Víte, co je to Džuveč?

Klíčová slova: informace, definice, vysvětlení, přesný význam, popis, význam slova, odborný výraz, formulace, význam, přesný výraz, původ slova, co je to Nadčlověk?, kdo to je, heslo, pojem, synonymum

Pojem Nadčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Nadčlověk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Nadčlověk ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nadčlověk ve Wikipedii

Hledat pojem Nadčlověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadčlověk například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nadčlověk

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nadčlověk? Kdo to byl Nadčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nadčlověk? Definice pojmu Nadčlověk patří do sekce historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Nadčlověk hledat i v jiných kategoriích (než historie).