Kdo je to?
Kdo je to, byl Nadčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Nadčlověk?

Co znamená a jaký je význam slova Nadčlověk?

Nadčlověk, pojem z německého Übermensch, je výtvorem filozofa Friedricha Nietzscheho. Ten vycházel z evoluční teorie, kdy člověk, který překonal své předchůdce, překoná i sám sebe. Své současníky vyzýval k aktivní spolupráci na tomto úkolu.
Pojem nadčlověk byl využíván již řeckými filozofy v 1. století př. n. l., později další teologové i spisovatel a filozof J. W. Goethe. Přestože Nitzsche byl odpůrcem rasizmu, bylo toto slovo zneužito nacistickými ideology.Kdo je to, byl Nadčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadčlověk? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Nadčlověk s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Islám? Znáte definici termínu Echogenita? Víte, co je to Logistika? Pamatujete si definici pojmu Nubuk?

Klíčová slova: synonymum, definice, popis, formulace, lexikon, odborný výraz, etymologie, význam slova, význam, kdo to je, význam pojmu, termín, wiki, co znamená, přesný význam, historie

Pojem Nadčlověk je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nadčlověk ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Nadčlověk ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Nadčlověk na Youtube

Vyhledat heslo Nadčlověk ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadčlověk například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Nadčlověk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nadčlověk? Kdo to byl Nadčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nadčlověk? Definice pojmu Nadčlověk je v sekci historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.