Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeť? Lidé, vztahy

Kdo je to Zeť?

Jaký je význam slova Zeť? Co to znamená?

Budu-li rodičem (matkou nebo otcem) dcery a ta se vdá, její manžel bude mým zetěm.Kdo je to, byl Zeť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeť? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Zeť s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Minecraft? Pamatujete si definici pojmu Plagiát? Znáte pojem Mezonetový byt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xanax?

Klíčová slova: popis, wiki, význam slova, význam pojmu, význam, odborný výraz, definice, kdo to je, přesný výraz, původ slova, vztahy, vysvětlení, kdo je Zeť?, co znamená, formulace, synonymum

Pojem Zeť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zeť ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Zeť ve Wikislovníku

Zkusit najít Zeť ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Zeť na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeť například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Zeť? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zeť? Kdo to byl Zeť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeť? Definice pojmu Zeť je v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zeť i jinde než v sekci než v vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?