Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeť? Lidé, vztahy

Kdo je to Zeť?

Jaký je význam slova Zeť? Co to znamená?

Budu-li rodičem (matkou nebo otcem) dcery a ta se vdá, její manžel bude mým zetěm.Kdo je to, byl Zeť? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeť? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Zeť? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mascarpone? Vzpomenete si na definici slova Totalita? Znáte pojem Chanuka? Vzpomněli byste si na význam slova Iritace?

Klíčová slova: význam, pojem, přesný význam, odborný výraz, kdo to je, původ slova, co znamená, definice, Zeť, lexikon, wiki, popis, vysvětlení, formulace, popis, informace

Pojem Zeť je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Zeť ve Wikislovníku

Vyhledat termín Zeť ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Zeť v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Zeť na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeť například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Zeť, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zeť? Kdo to byl Zeť? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeť? Definice pojmu Zeť je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?