Kdo je to?
Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Benjamin Kuras?

Kdo je Benjamin Kuras? Životopis, informace, biografie, politici

Benjamin Kuras je český spisovatel a publicista.
Vystudoval anglistiku, v roce 1968 emigroval do Velké Británie, kde konvertoval k judaismu.
Ve svých knihách, článcích a divadelních hrách se věnuje tématům z oblasti historie, náboženství, sexuality nebo gastronomie. Často se zaobírá kritikou multikulturalismu, globalismu a Evropské unie a vnímá negativně současný stav západní civilizace, kterou považuje za upadající.
Do jeho bibliografie patří například: Sekl se Orwell od dvacet let? (2003), Evropa snů a skutečností (2007), Soumrak bílého muže (2012), Poslední naděje civilizace (2016), Pohřbívání svobody (2017) či Zpráva o stavu civilizace (2020).
Pokoušel se prosadit i v politice, nicméně neúspěšná byla jeho kandidatura jak do Evropského Parlamentu (za Svobodné), tak ta do Senátu (za Realisty).
Pravidelně publikuje v novinách, časopisech i na internetu.Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Benjamin Kuras

Národnost: česká
Datum narození: 4. dubna 1944
Místo narození: Zlín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Benjamin Kuras sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Školní zralost? Znáte pojem Socialismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tygří ořech? Vzpomenete si na definici slova Prvočíslo?

Klíčová slova: místo narození, wikipedie, kdo je Benjamin Kuras?, datum narození, narození, Benjamin Kuras, Benjamin Kuras, vysvětlení, zajímavosti, životopis, popis, wiki, život, kdy se narodil Benjamin Kuras?, informace, národnost

Pojem Benjamin Kuras je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Benjamin Kuras ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benjamin Kuras ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Benjamin Kuras na Google.cz

Zkusit najít termín Benjamin Kuras ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Benjamin Kuras například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Benjamin Kuras? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Benjamin Kuras? Kdy se narodil Benjamin Kuras? Kde se narodil Benjamin Kuras? Benjamin Kuras se nachází v sekci Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Benjamin Kuras kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Benjamin Kuras i v jiné kategorii než je politici.