Kdo je to?
Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Benjamin Kuras?

Kdo je Benjamin Kuras? Životopis, informace, biografie, politici

Benjamin Kuras je český spisovatel a publicista.
Vystudoval anglistiku, v roce 1968 emigroval do Velké Británie, kde konvertoval k judaismu.
Ve svých knihách, článcích a divadelních hrách se věnuje tématům z oblasti historie, náboženství, sexuality nebo gastronomie. Často se zaobírá kritikou multikulturalismu, globalismu a Evropské unie a vnímá negativně současný stav západní civilizace, kterou považuje za upadající.
Do jeho bibliografie patří například: Sekl se Orwell od dvacet let? (2003), Evropa snů a skutečností (2007), Soumrak bílého muže (2012), Poslední naděje civilizace (2016), Pohřbívání svobody (2017) či Zpráva o stavu civilizace (2020).
Pokoušel se prosadit i v politice, nicméně neúspěšná byla jeho kandidatura jak do Evropského Parlamentu (za Svobodné), tak ta do Senátu (za Realisty).
Pravidelně publikuje v novinách, časopisech i na internetu.Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Benjamin Kuras

Národnost: česká
Datum narození: 4. dubna 1944
Místo narození: Zlín

Zaujala vás biografie osobnosti Benjamin Kuras? Potom se podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Školní zralost? Víte, co je to Hepa filtr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Oáza? Rozumíte pojmu Krepdešín?

Klíčová slova: život, informace, narození, politici, kde se narodil Benjamin Kuras?, osobnosti, zajímavosti, datum narození, kdo je Benjamin Kuras?, osobnost, wiki, Benjamin Kuras, lexikon, wikipedie, politici, národnost

Pojem Benjamin Kuras je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Benjamin Kuras na Youtube

Najít heslo Benjamin Kuras ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Benjamin Kuras ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Benjamin Kuras například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Benjamin Kuras

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Benjamin Kuras? Kdy se narodil Benjamin Kuras? Kde se narodil Benjamin Kuras? Benjamin Kuras patří do sekce Politici

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Benjamin Kuras dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Benjamin Kuras i v jiné kategorii než je politici.