Kdo je to?
Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Benjamin Kuras?

Kdo je Benjamin Kuras? Životopis, informace, biografie, politici

Benjamin Kuras je český spisovatel a publicista.
Vystudoval anglistiku, v roce 1968 emigroval do Velké Británie, kde konvertoval k judaismu.
Ve svých knihách, článcích a divadelních hrách se věnuje tématům z oblasti historie, náboženství, sexuality nebo gastronomie. Často se zaobírá kritikou multikulturalismu, globalismu a Evropské unie a vnímá negativně současný stav západní civilizace, kterou považuje za upadající.
Do jeho bibliografie patří například: Sekl se Orwell od dvacet let? (2003), Evropa snů a skutečností (2007), Soumrak bílého muže (2012), Poslední naděje civilizace (2016), Pohřbívání svobody (2017) či Zpráva o stavu civilizace (2020).
Pokoušel se prosadit i v politice, nicméně neúspěšná byla jeho kandidatura jak do Evropského Parlamentu (za Svobodné), tak ta do Senátu (za Realisty).
Pravidelně publikuje v novinách, časopisech i na internetu.Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Benjamin Kuras

Národnost: česká
Datum narození: 4. dubna 1944
Místo narození: Zlín

Zaujala vás biografie osobnosti Benjamin Kuras? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Školní zralost? Rozumíte pojmu Umělý spánek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Glosa? Znáte pojem ScioŠkola?

Klíčová slova: život, politici, osobnosti, zajímavosti, vysvětlení, informace, narození, wikipedie, osobnost, Benjamin Kuras, životopis, politici, wiki, Benjamin Kuras, popis, lexikon

Pojem Benjamin Kuras je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Benjamin Kuras na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Benjamin Kuras ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Benjamin Kuras na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Benjamin Kuras například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Benjamin Kuras

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Benjamin Kuras? Kdy se narodil Benjamin Kuras? Kde se narodil Benjamin Kuras? Benjamin Kuras se nachází v kategorii Politici

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Benjamin Kuras dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Benjamin Kuras i v jiné kategorii než je politici.