Kdo je to?
Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Benjamin Kuras

Kdo je Benjamin Kuras? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Benjamin Kuras je český spisovatel a publicista.
Vystudoval anglistiku, v roce 1968 emigroval do Velké Británie, kde konvertoval k judaismu.
Ve svých knihách, článcích a divadelních hrách se věnuje tématům z oblasti historie, náboženství, sexuality nebo gastronomie. Často se zaobírá kritikou multikulturalismu, globalismu a Evropské unie a vnímá negativně současný stav západní civilizace, kterou považuje za upadající.
Do jeho bibliografie patří například: Sekl se Orwell od dvacet let? (2003), Evropa snů a skutečností (2007), Soumrak bílého muže (2012), Poslední naděje civilizace (2016), Pohřbívání svobody (2017) či Zpráva o stavu civilizace (2020).
Pokoušel se prosadit i v politice, nicméně neúspěšná byla jeho kandidatura jak do Evropského Parlamentu (za Svobodné), tak ta do Senátu (za Realisty).
Pravidelně publikuje v novinách, časopisech i na internetu.Kdo je Benjamin Kuras? Životopis Benjamin Kuras, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Benjamin Kuras

Národnost: česká
Datum narození: 4. dubna 1944
Místo narození: Zlín

Sdílejte tuto stránku s osobností Benjamin Kuras s jinými lidmi na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Základní mzda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Temperament? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lodžie? Víte co je Slovo souznačné?

Klíčová slova: zajímavosti, Benjamin Kuras, vysvětlení, datum narození, wiki, lexikon, biografie, informace, osobnost, wikipedie, narození, život, politici, kdy se narodil Benjamin Kuras?, národnost, kdo je Benjamin Kuras?

Pojem Benjamin Kuras je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benjamin Kuras ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Benjamin Kuras ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Benjamin Kuras na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Benjamin Kuras například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Benjamin Kuras? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Benjamin Kuras? Kdy se narodil Benjamin Kuras? Kde se narodil Benjamin Kuras? Benjamin Kuras patří do kategorie Politici

Kategorie politici, konzultantka, benjamin Kuras, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Benjamin Kuras třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Benjamin Kuras i v jiné kategorii než je politici.