Kdo je to?
Kdo je Natálie Kotková? Životopis Natálie Kotková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Natálie Kotková?

Kdo je Natálie Kotková? Životopis, informace, biografie, modeling

Natálie Kotková je česká profesionální modelka, influencerka, blogerka a vítězka soutěže krásy Česká Miss 2016. Kotková se narodila v Ústí nad Labem. Ve třinácti letech měla problémy se štítnou žlázou, kvůli čemuž razantně hubla a ostatní ji v modelingu podezřívali z toho, že trpí anorexií.
Již od mala se chtěla stát modelkou. Roku 2011 zvítězila v soutěži Miss Junior České republiky. Později odcestovala na studijní program do USA, kde pobývala celkem čtyři měsíce ve státě Kalifornie.
V roce 2016 se zúčastnila soutěže krásy Česká Miss 2016 a soutěž dokonce celou vyhrála. Díky vítězství se kvalifikovala na celosvětovou soutěž krásy Miss World 2016, kde však nepostoupila do finále. Přesto pro ni účast na Miss World byla velkou zkušeností. Kotková má míry 85-60-89.
V roce 2020 moderovala na Mall TV spolu s modelkou Agátou Hanychovou a Jitkou Nováčkovou pořad s názvem Mall Boxing.
Jejím přítelem je zpěvák skupiny slza – Petr Lexa. Je velmi aktivní na sociálních sítích, miluje cestování, jógu, street dance, ježdění na snowboardu, cestování nebo surfing.Kdo je Natálie Kotková? Životopis Natálie Kotková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Natálie Kotková

Národnost: česká
Datum narození: 11. 2. 1994
Místo narození: Ústí nad Labem, Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Natálie Kotková? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Clearing? Rozumíte pojmu Kardamom? Pamatujete si definici pojmu Sanytr? Znáte pojem Kružba?

Klíčová slova: vysvětlení, kde se narodila Natálie Kotková?, kdo je Natálie Kotková?, datum narození, informace, osobnosti, narození, biografie, osobnost, modeling, Natálie Kotková, kdy se narodila Natálie Kotková?, lexikon, modeling, životopis, popis

Pojem Natálie Kotková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Natálie Kotková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Natálie Kotková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Natálie Kotková na Google.cz

Hledat frázi Natálie Kotková na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Natálie Kotková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Natálie Kotková například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Natálie Kotková?

Právě jste zjistili Kdo je to Natálie Kotková? Kdy se narodila Natálie Kotková? Kde se narodila Natálie Kotková? Natálie Kotková je v kategorii Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Natálie Kotková řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natálie Kotková i v jiné kategorii než je modeling.