Kdo je to?
Kdo je to Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pizizubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizizubka?

Co znamená a jaký je význam slova Pizizubka?

Pizizubka je nadávka pro dívku nebo ženu, která má šeredné zuby, většinou s velkými mezerami. Někdy tak bývá označována majitelka velkých předních zubů, připomínajících chrup hlodavce.
Pokud se jedná o případ velkých mezer mezi zuby, bývá pro pizizubku užíváno i mírnější označení kolozubka. Přesný původ tohoto vulgarizmu není znám.


Kdo je to Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pizizubka? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pizizubka se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Souhvězdí? Vzpomněli byste si na význam slova Skanzen? Znáte definici termínu IPA? Znáte definici termínu Šlehačka?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, význam slova, definice, význam, význam pojmu, informace, Pizizubka, pojem, Pizizubka, formulace, synonymum, hanlivé, původ slova, hanlivé, popis

Pojem Pizizubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Pizizubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Pizizubka ve Wikislovníku

Hledat frázi Pizizubka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Pizizubka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pizizubka například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pizizubka

Nyní již víte Kdo je to Pizizubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizizubka? Definice pojmu Pizizubka patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Pizizubka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).