Kdo je to?
Kdo je to, byl Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizizubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizizubka?

Co znamená a jaký je význam slova Pizizubka?

Pizizubka je nadávka pro dívku nebo ženu, která má šeredné zuby, většinou s velkými mezerami. Někdy tak bývá označována majitelka velkých předních zubů, připomínajících chrup hlodavce.
Pokud se jedná o případ velkých mezer mezi zuby, bývá pro pizizubku užíváno i mírnější označení kolozubka. Přesný původ tohoto vulgarizmu není znám.Kdo je to, byl Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizizubka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pizizubka? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ovarium? Pamatujete si definici pojmu Morálka? Znáte definici termínu Systolický tlak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Punč?

Klíčová slova: kdo je Pizizubka?, původ slova, informace, přesný výraz, význam, synonymum, popis, termín, popis, pojem, význam slova, Pizizubka, hanlivé, formulace, heslo, kdo to je

Pojem Pizizubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Pizizubka ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Pizizubka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pizizubka na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pizizubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pizizubka například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pizizubka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pizizubka? Kdo to byl Pizizubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizizubka? Definice pojmu Pizizubka je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pizizubka i jinde než v sekci než v hanlivé.