Kdo je to?
Kdo je to, byl Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizizubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizizubka?

Co znamená a jaký je význam slova Pizizubka?

Pizizubka je nadávka pro dívku nebo ženu, která má šeredné zuby, většinou s velkými mezerami. Někdy tak bývá označována majitelka velkých předních zubů, připomínajících chrup hlodavce.
Pokud se jedná o případ velkých mezer mezi zuby, bývá pro pizizubku užíváno i mírnější označení kolozubka. Přesný původ tohoto vulgarizmu není znám.Kdo je to, byl Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizizubka? Lidé, hanlivé

Definici slova Pizizubka můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ovarium? Vzpomenete si na definici slova Akvadukt? Znáte definici termínu Systolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova S-rank?

Klíčová slova: popis, etymologie, formulace, přesný výraz, přesný význam, co znamená, heslo, lexikon, pojem, termín, odborný výraz, definice, význam pojmu, co je to Pizizubka?, kdo to je, Pizizubka

Pojem Pizizubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Pizizubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Pizizubka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Pizizubka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Pizizubka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pizizubka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Pizizubka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pizizubka? Kdo to byl Pizizubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizizubka? Definice pojmu Pizizubka se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pizizubka v jiné sekci než hanlivé.