Kdo je to?
Kdo je to Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Renata Kalenská?

Kdo je to Renata Kalenská? Stručný životopis

Renata Kalenská působí jako moderátorka a žurnalistka. Její jméno lze nalézt například pod profilovými rozhovory s nejrůznějšími osobnostmi uveřejněnými v Lidových novinách. Později publikovala v časopisu Týden. Z rozhovorů, které vedla, vznikla i divadelní hra. Jako moderátorka působila v Českém rozhlase Plus.
Renata Kalenská nyní pracuje jako redaktorka zpráv na webu Seznam.cz. Je nositelkou Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Renata Kalenská

Národnost: česká
Datum narození: 1974

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Renata Kalenská sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Arabská guma? Znáte definici termínu Benchmark? Znáte definici termínu Fundus? Pamatujete si definici pojmu LGBT?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, co je to Renata Kalenská?, definice, novináři, etymologie, kdo to je, popis, význam slova, vysvětlení, lexikon, formulace, pojem, přesný výraz, slovo, Renata Kalenská

Pojem Renata Kalenská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Renata Kalenská na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Renata Kalenská ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Renata Kalenská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Renata Kalenská na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Renata Kalenská například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Renata Kalenská

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Renata Kalenská? Kdo to byl Renata Kalenská? Kdy se narodil Renata Kalenská? Renata Kalenská se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Renata Kalenská řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Renata Kalenská i v jiné kategorii než je novináři.