Kdo je to?
Kdo je to Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Renata Kalenská?

Kdo je to Renata Kalenská? Stručný životopis

Renata Kalenská působí jako moderátorka a žurnalistka. Její jméno lze nalézt například pod profilovými rozhovory s nejrůznějšími osobnostmi uveřejněnými v Lidových novinách. Později publikovala v časopisu Týden. Z rozhovorů, které vedla, vznikla i divadelní hra. Jako moderátorka působila v Českém rozhlase Plus.
Renata Kalenská nyní pracuje jako redaktorka zpráv na webu Seznam.cz. Je nositelkou Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Renata Kalenská

Národnost: česká
Datum narození: 1974

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Renata Kalenská? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Autofokus? Znáte pojem Ransomware? Znáte definici termínu Cmunda? Vzpomenete si na definici slova Acai berry?

Klíčová slova: význam, co znamená, kdo je Renata Kalenská?, popis, lexikon, pojem, přesný výraz, slovo, význam pojmu, odborný výraz, původ slova, vysvětlení, Renata Kalenská, význam slova, informace, co je to Renata Kalenská?

Pojem Renata Kalenská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Renata Kalenská ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Renata Kalenská ve Wikimedia Commons

Hledat termín Renata Kalenská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Renata Kalenská ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Renata Kalenská například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Renata Kalenská

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Renata Kalenská? Kdo to byl Renata Kalenská? Kdy se narodil Renata Kalenská? Renata Kalenská je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Renata Kalenská např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Renata Kalenská i v jiné kategorii než je novináři.