Kdo je to?
Kdo je Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Renata Kalenská

Kdo je Renata Kalenská? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Renata Kalenská působí jako moderátorka a žurnalistka. Její jméno lze nalézt například pod profilovými rozhovory s nejrůznějšími osobnostmi uveřejněnými v Lidových novinách. Později publikovala v časopisu Týden. Z rozhovorů, které vedla, vznikla i divadelní hra. Jako moderátorka působila v Českém rozhlase Plus.
Renata Kalenská nyní pracuje jako redaktorka zpráv na webu Seznam.cz. Je nositelkou Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je Renata Kalenská? Životopis Renata Kalenská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Renata Kalenská

Národnost: česká
Datum narození: 1974

Tento text (Renata Kalenská) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Strukturovaný životopis? Rozumíte pojmu Baidu? Znáte definici termínu Anabolické steroidy? Znáte pojem Whatsapp?

Klíčová slova: národnost, životopis, Renata Kalenská, wikipedie, lexikon, zajímavosti, novináři, novináři, vysvětlení, život, osobnosti, osobnost, datum narození, kdo je Renata Kalenská?, Renata Kalenská, informace

Pojem Renata Kalenská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Renata Kalenská lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Renata Kalenská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Renata Kalenská ve Wikipedii

Vyhledat slovo Renata Kalenská ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Renata Kalenská ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Renata Kalenská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Renata Kalenská například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Renata Kalenská? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Renata Kalenská? Kdy se narodila Renata Kalenská? Renata Kalenská je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, žurnalista u stolu, renata Kalenská, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Renata Kalenská dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Renata Kalenská i v jiné kategorii než je novináři.